A&O Prague Rhea

26. feb 2023

Máte niekto skúsenosť s týmto hotelom/hodtelom? Podla to vyzera priam nadštandartne v pomere s cenou, ale niektoré recenzie ohľadne krádeží, vlámanie sa do izby počas spánku a pod. ma desia celkom 😬

kittykat22
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pondelok01
26. feb 2023

My sme tam boli viackrat, so ziadnou kriminalitou sme sa nestretli. Je dalej od centra, ale s dobrou dostupnostou, elektrick je blizko. Ranajky su tam vyborne, za tu cenu nebolo o com (aj ked naposledy sme boli pred koronou, neviem kolko to stoji teraz). Je to velky hotel, kopec zahranicnych studentov, ale ani s hlukom nebol problem. Nie je to ziadny grand hotel, ale slusne ubytovanie za prijatelnu cenu.

autor
26. feb 2023

Praveze sme chceli co najlacnejsi lebo ideme len an vikend aby sme zbytocne neplatili za ubytko vela..tak hadam budem mat s nimi dobrú skúsenosť 😊

autor
26. feb 2023

Ešte by som sa chcela spýtať, s ubytkom nebol žiaden problém, po recenziach typu, že ich nechceli ubytovať a potom hladali iný hotel, je ich tam požehnane, priateľ ubytko zakúpil cez booking.

pondelok01
26. feb 2023

nie, takyto problem sme nemali, boli sme tam asi 5x, viackrat ako pocetna skupina 10 a viac ludi, raz sme dosli traja bez rezervacie o 1:00 rano, a vzdy nas v pohode ubytovali. Ale teda naposledy sme tam boli este v 2019, mozno je to tam uz inak.

mircalla
26. feb 2023

Ja ak ma hotel zle recenzie, preskakujem. Ak mas ubytko cez booking mozes kontaktovat priamo hotel a overit si, ci taku rezervaciu eviduju. Tiez to tak robim pre istotu pomerne bezne...najma ak si to nasla v recenziach

pinkgirl
26. feb 2023

Ahoj, my sme v ňom s mužom bývali v máji 2019. V hoteli sme doslova len prespávali. Raňajky boli dosť hlučné, ale inak všetko v pohode. Bývali sme na najvyššom poschodí😁.