Albánsko 2015

jana_konik
4. aug 2015

Chystate sa niekto do Albanska? My musime nas uz zakupeny pobyt predat. Povodne sme ho kupili za 319e osoba - je to Hotel Bleart 4*, dvojlozkova izba s balkonom, vyhlad na more, polpenzia, dieta do 7rokov zdarma, na 8 dni, termin 10.8.-17.8. a predavame ho za 219e osoba. Ak by ste mali zaujem kontaktujte ma. Cena je uz vratane zmeny mena. Dakujem.

karotka12
4. aug 2015

tam by som nesla ani zadarmo 🙂

jana_konik
autor
4. aug 2015

sto ľudí, sto chutí 🙂

sissy27
4. aug 2015

@karotka12 a už si tam bola a máš nejakú zlú skúsenosť keď ani zadarmo? či len si tam nikdy nebola ale máš kopu predsudkov, lebo si videla v bratislave na diskotéke 4 albáncov? 😀
inak je to krásna krajina a nie je to taká masovka ako chorvátsko...

ivetz
4. aug 2015

@karotka12 Preco?! My ideme 9.8. Poznam zopar ludi, ktori tam boli a vsetci boli spokojni. Niektori tam boli opakovane! To, co sa tam stalo nedavno sa moze stat hocikde inde. Nie kazdy albanec je drogovy diler, prave tak ako nie kazdy sicilcan mafian!

peneloppe
4. aug 2015

ja poznam rodinu co boli a celkom sa im vraj pacilo ale su to dost nenarocni ludia. inak co som citala referencie tak nic moc, ta uroven tam predsa len nie je este taka ako v inych krajinach ale urcite by som dovolenku tam uplne nezatracovala, preco nie, je to financne velmi vyhodne, more maju tak preco neskusit.

osobne poznam albanku, ktora to dotiahla velmi daleko, su tam aj normalni ludia, nielen kriminalnici a drogovi dealeri