Aký máte názor na zimnú dovolenku v tehotenstve?

myshatko
26. nov 2010

Ahojte,
momentalne som v 15 tt a s priatelom by sme chceli ist v decembri na par dni do Tatier. Mate niekto skusenosti alebo aky je vas nazor na zimnu dovolenku v tehotenstve? ist alebo radsej nie?

mandy_w
26. nov 2010

@myshatko ahoj, ja si myslim, ze pokial nemas ziadne problemy tak by to problem byt nemal, prave naopak pekne si oddychnes na cerstvom vzduchu. ja tiez urcite chcem ist na hory aspon na par dni. uz od malicka milujem hory sneh a snowboarding- ten si samozrejme budem musiet tento rok odpustit, ale neviem si predstavit trcat celu zimu v meste. 🙂

lucka1987
26. nov 2010

@myshatko ahoj aj ja mam rada hory... teda aj s mm kedze je polovnik... urcite to nebude vadit.. akurat budes musiet vynechat lyze snowboard a podobne veci aj sankovacku radsej.. prtoze na vleku .. aj ty si mozes davat pozor.. no niekto nedisciplinovany do teba moze narazit skaredo.... ale prechadzky a cerstvy vzduch ti len prospeje...

anjelicek26
26. nov 2010

My sme boli, bola som v 15. tyzdni... cez silvestra... on lyzoval, ja som s kamoskou a jej malou dcerkou popijala cajicek, tahali sanky s jej malou, poobede zaliezli do sauny a bazenu, bolo to fajn. Boli sme sa par krat prejst, pekne najest, boli sme tyzden...tak akurat to bolo 🙂

Pokial nebudes liezt na lyze ci inu adrenalinovu zabavu, tak neni dovod neist.

mirka285
26. nov 2010

ja som vo 4 mesiaci este aj lyzovala...cerstvy vzduch ti urcite prospeje...

myshatko
autor
27. nov 2010

dakujem za nazory 🙂 ..no zatial je nastastie vsetko v poriadku, tak snad to bude v poho. len som prvorodicka, a pytam sa uz hadam na vsetko 🙂 tiez mam rada hory, kazdorocne lyzujeme, a kedze si to tento rok musim odpustit, aspon nejaky ten vyletik musi byt 🙂

alexandrah
27. nov 2010

sim ta!! 🙂 zimna, letna, chod, kam chces, ako potrebujes, ak ti lekar nenakaze doma lezat, tak aj tyzden pred porodom, preco by si nesla??? 😀 😀 hm, ako sa ja poznam, asi by som aj lyzovala teda ... mozno na mensom svahu?? ale ak sa na to sama necitis, tak jasne, ze radsej nie, len sa neboj!!

janush
28. nov 2010

@myshatko Ahoj, my sa o tyzden chystame do Rakuska s partiou na lyzovacku .. Velke vykony na svahu nebudu, neviem ci pojdem aj na lyze, kvoli bezpecnosti.. ale urcite prechadzka, wellness a oddych prospeje 🙂