Aký kufor do lietadla?

20. júl 2023

Zdravim, chcem sa spýtať, aké kufre odporúčate do lietadla? Textilné alebo škrupinové? Nechcem nič drahé, pretože používané budú raz za rok, veľmi málo. Hlavne neviem aké hľadať, či textil alebo plast.
Máte niekto zo Sapelo.sk?

sisoun
20. júl 2023

Ahoj, presne toto som riesila aj ja, lebo textilne kufre som mala, a chcela som aby sme mali
kazdy svoj na dovolenku 3x a kupila som škrupinove a nelutujem, omnoho lespie sa da zbalit do skrupinovych ako textilnych, a veci sa tam
vobec neskrcili, maju velmi dobre predelenie.
Tiez som nechcela dat vela € kedze budu vyuzivane raz za rok na dovolenku, ale nechcela som ani uplne lacne zeby sa nerozpadli. Obejdnala som z nastrojan.sk set 3kufrov a vysli
125€ a som velmi spokojna. Prvu dovolenku prezili v pohode, malym oderkom sa vyhnut lietadlo neda ale to som mala aj na textilnych. takze za mna skrupinove urcite👌 Plus sa lahko očistia.

patka06
20. júl 2023

Pre nás sú praktickejšie textilné, ktoré majú vonkajšie zipsovateľné vrecká, kde mávame po ruke veci, ktoré môžme potrebovať.
Kupovala som pred rokmi v Tescu v akcii za pár eur a stále sú ako nové.
Niečo takéto máme
https://www.jurhan.com/p/225/set-cestovnych-kuf...

abbey1
21. júl 2023

Máme aj aj a zatiaľ žijú všetky. Škrupinové sú jednoduchšie na údržbu.

tenerifka
21. júl 2023

textilne sa trhaju a spinia, kvalitny skrupinovy vydrzi ovela viac, a ak ho chces dat d podpalubia a das tam napriklad tekutinu v skle, tak sa nic nestane, rovnako ako s vecami, ktore by sa v latkovom polamali

adulka07
22. júl 2023

Kupovali sme minulý rok plastové v CCC lasocky ...bola nejaká akcia a ešte dali zľavu v predajni a 2 najväčšie má vyšli na nejakých 130€ ...syn ich mal Bulharsku..my potom v Turecku a sú stále ako nové...

heni79
22. júl 2023

Škrupinový vydržal cestu do USA a späť. Už cesta tam - praskol, chýbal mu roh. Známy (jeho skúsenosť) ho polepil. Po príchode domov šiel kufor do koša. Btw - prečo je takáto otázka daná anonymne? 🤦🤦🤦🤦
My máme sadu látkových kufrov. Už 12 rokov! ☝️ Nacestovali a nalietali sa s nami. Jeden/dva sú na hranici dožitia. Kupovala som ich v Tescu!

simca06022011
22. júl 2023

NO ja neviem, my sme mali sadu skrupinovych, nie prave lacnych, nam popraskali. Chlap ma starodavny textilny hadam 25rkkov a nic mu nie je, z takeho materialu ako @patka06 kupila. Ja tiez teraz zhanam nove a velmi sa mi do investovania nechce, neviem si vybrat :D asi si poziciam na jeden krat :DDD

ninah1486
6. dec 2023
Používateľ ninah1486 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ninah1486.

ahoj, ja mam maly skrupinkovy a kupovany cez najkufre 🙂 tam ich maju na vyber neurekom

beahavala
9. dec 2023
Používateľ beahavala je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od beahavala.

ja pouzivam skrupinove kufre ale to len z toho dôvodu ze sa mi viac pacia :D