Aký kuchynský riad do apartmánového domu?

audiova
11. jún 2013

čaute kočeny 😀 .nám sa už dovolenka v chorvátsku blíži a tým že si tam budeme variť by som vás chcela poprosiť o vaše skúsenosti z vybavením apartmánov kuchynskými riadmi.čo si zobrať-len dúfam že netreba celú kuchynskú linku 😀

bodka13
11. jún 2013

@audiova a nemajú v popise,čo všetko tam majú? ...my kde sme boli,tak boli vybavené základnými vecami - taniere,šálky,poháre,hrnce,nejaká panvica,nože,príbor,varešky,cedidlo , sporák , chladnička s mrazničkou... niekde bola aj mikrovlnka,varná kanvica,sporák s trúbou ...no mne aj tak vždy niečo chýbalo 😀 panvica na palacinky či hrnček na krupicu/puding(viem robiť iba vo svojom 😀 ), strúhadlo na syr a zeleninu, môj obľúbený nôž...

audiova
autor
11. jún 2013

@bodka13 no veď práve na tieto drobnosti som myslela,lebo tie ostatné veci by tam asi mali byť. len si už píšem zozman,aby som niečo nezabudla.ideme 28.6. 🙂

bodka13
11. jún 2013

@audiova zvykla som brať aj deckám ich obľúbené misky na cereálie,lebo tam zvykli byť vždy iba kompótové/šalátové misky a hlboké taniere
....otvárač na konzervy sme nosili svoj, obracačku na palacinky ( 😀 ) ,

audiova
autor
11. jún 2013

@bodka13 vidíš otvárač na konzervy.dobre že som sem napísala 🙂

maznacik007
11. jún 2013

otvarac na konzervy, ostry noz, salku na kavu, a maly struhak na syr... moji miluju spagety ... a este taku tu habarku na puding

bodka13
11. jún 2013

@maznacik007 zdá sa,že nám chýbajú skoro rovnaké veci 😀

maznacik007
11. jún 2013

my ideme od 22.6. do Talianska.... ja inak neberiem nic ine len kecup, muz pivo v plechovkach, ostatne kupime tam ... obchody su tam pohode ceny aj nizsie ako u nas a tovar kvalitnejsi..
a este puding prasok beriem od nas...

audiova
autor
11. jún 2013

@maznacik007 myslím si že ani ja nič viac nezoberiem,lebo keby som chcela zobrať všetko na 12 dní,tak by sme si museli zobrať prívesný vozík.mám doma totiž také dve " kyseliny",(a to ešte nerátam mažela).čo zjedia všetko čo nezje ich 😀

maznacik007
11. jún 2013

@audiova tak my sa povacsinou aj tak stravujeme tak ze si kupime nieco vonku v restike, lebo ideme na pizu... len ja mam takych slabych a vyberavych jedakov... deti ... ze im musim aj zvlast uvarit... co lubia... ale sak co neurobime pre svoje deti...

ja sa este vobec nechystam stale riesim nieco ine len beham s deckami po lekaroch ... asi az tesne to pobalim par veci a hotovo...

ninah1486
26. okt 2021
Používateľ ninah1486 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ninah1486.

noo niektoré sú niektoré nie, hlavne si zober poriadne nože ak tam ideš variť