Akú výbavu do bazéna pre 7 mesačného synčeka?

suz2
19. máj 2013

Ahojte baby,
prosím vás o radu: máme 7 mes. mládenca a chystáme sa na predĺžený víkend, kde bude aj bazén. Aké plienky do vody by ste mi odporučili? A akú výbavu na kúpanie - koliesko, vestu, rukávniky...? Prípadne na čo by som ešte nemala zabudnúť... Veľmi pekne ďakujem za každú radu a prajem pekný večer 😉

sandra86
19. máj 2013

ja som pouzivala plienky na plavanie huggies, ale najnovsie som sa stretla s nazorom, ze tie plienky do vody su neni dobre, pretoze tym ze su nasiaknute vodou su tazke a meni to tazisko dietata a tak. teraz uz mame aj tak plavky...moj maly ma odmala koleso obycajne, aj tak som ho vzdy drzala, takze sme nekupovali take to kde sa da sediet...

0550
19. máj 2013

my sme kúpili len koleso do jedného roka a plienočky do vody v DM a to je všetko a základné veci ako uterák krém atd... 🙂 nič nechýbalo vesta a rukáviky podľa mňa je pre väčšie dieťatko

majka777
20. máj 2013

ahoj...my sme chodili na plavanie s 5. mesa cnou dcerkou...kupili sme jej specialne neoprenove plavky (nie je to draha zalezitost)...ak by sa ti nebodaj maly pokakal, tak by to mali plavky v sebe udrzat...koliesko a rukavniky asi este ani nie...aj tak ho budes mat stale na rukach...

mamina2208
20. máj 2013

ahoj my chodíme s našou plávať, plienky ti odporúčam babylove z DM aj cenovo sú prijateľné a koleso máme to špecialne swimtrainer len to je trošku drahšie nás vyšlo cca 21e.

stanislavao
20. máj 2013

plienky na plavanie mate uplne jedno, ze ake kupite. stacia aj DM, su lacnejsie, ako huggies. a koleso male moze byt. ine nic vam netreba.

matulienka7
18. jún 2014

My mame koleso na plavanie Swimtrainer a deti v nom velmi radi plavaju. Je to koleso, v ktorom sa deti naucia plavat a su zabezpecene proti vypadnutiu. Su v polohe plavania a kazda farba ma iny vzthlak. Nasa dcerka presla od cerveneho cez oranzove az po zlte koleso. Teraz uz skoro sama plava. Zlte koleso ma skoro uplne vyfuknute. Je to velmi dobra investicia. Urcite odporucam 😉