Ako to vyzerá na kúpalisku Vadaš - Štúrovo cez týždeň?

sovica
9. aug 2021

Kočky, ako to vyzerá cez týždeň na kúpalisku Vadaš v Štúrove? Je to veľmi preplnené, hlava na hlave - bazény aj miesta na ležanie (slnenie)?

hipuska
9. aug 2021

@sovica my sme tu od soboty. Víkend plný ale dnes zatial citelne voľnejšie. V bazén skôr na stojáka, deti aj zaplavaju, dospelý nie. Ale aj cez víkend sa dalo nájsť miesto na ležanie. Teraz je ešte kopu voľného miesta aj pod stromami. Na našim placi bolo včera o takomto čase asi 10 rodin. Teraz sú tu 2

peter0123
9. aug 2021

@sovica Boli sme v sobotu 31.7. Nebolo až toľko ľudí. Vybrali sme miesto v chládku, no boli voľné lehátka aj na slnenie. V plaveckom bazéne sa v pohode dalo plávať. Deti sa vyšantili na tobogánoch, no tam sa muselo niekedy aj 10 min. čakať. Zarazili ma ceny v bufetoch.

sovica
autor
9. aug 2021

@hipuska Ďakujem za info. Tak to ešte asi prehodnotíme
@peter0123 Ceny v bufetoch, predpokladám, že s "vysokohorskou" prirážkou...

peter0123
9. aug 2021

@sovica tak, tak, akurát tie vysoké hory tam nie sú. Ešte sa chystáme na nejaké kupká toto leto, uvidíme ako je to inde.

aduskatt
9. aug 2021

ceny sú tam šialené...boli sme tam týždeň......9,50 obedové menu, v stánku lángoš 4,50, vonku na pešej zóne to isté za 2,10. Heik, 1 krajec chleba a malá kofola 12,10 ( za krajec chleba si účtujú 40 centov.......)

hipuska
9. aug 2021

@aduskatt my sme našli jednu restiku., 10 minút peso. Menu 4,50 ale také porcie....že hranolky a 2 rezne. Takže z jednej porcie sme sa najedli 2 ja dospelí. Deci kofoly 0,10 c

macekovam
9. aug 2021

@sovica ceny v bufetoch su este celkom fajn.. tu som citala ze je tam velmi draho.. ale dalo sa.. v porovnanim s liptovom je sturovo urcite lepsie..

macekovam
9. aug 2021

@hipuska kde sa nachadza?

aduskatt
9. aug 2021

@hipuska na pešej sa dá, tam sú ceny dobré, ale v areály sú desné a keď tam niekto ide na jeden deň len, nepojde v plavkách do mesta☹((

cajchana
11. aug 2021

Tam by som sa tento rok isla kupat. Pekne to tam vyzera, a este ked by aj pocasie vyslo to by bolo na jednotku 🙂

peter0123
11. aug 2021

@aduskatt Boli sme zájazdom na jeden, mesto sme ani nepozreli. Ale keby sa rodina chcela najesť mimo areálu, za opätovný vstup ešte treba zaplatiť 0,50/os. Inde s papierovým náramkom či s čipom vstupíme aj viac krát. Ešte raz si tam lángoš tvrdý ako podrážka za 4,50 nekúpim.

pr85
12. aug 2021

@hipuska Kde je a ako sa vola?

sandra19860
27. júl 2022

@hipuska : Ako sa volala reštaurácia ?

macekovam
Autor odpoveď zmazal
Zobraz