Ako rezervujete ubytovanie do Chorvátska?

patuska00
2. aug 2022

Ahojte môžte mi poradiť chceme ísť do Chorvátska ako rodina ja s manželom sme viacej s švagrinámi chceme ísť s deťmi blízko pri mori chceme jeden apartmán alebo chatku sme veľká rodina. Môžte nám poradiť napr ako sa rezervujte niejaky stránku alebo iné🙂

simsalabim
2. aug 2022

@patuska00 tento rok uz nemas sancu najst ubytovanie pre velku rodinu pri mori… Chorvatsko je plne. Skus preluskat https://www.modrykonik.sk/group/6154/

patuska00
autor
2. aug 2022

@simsalabim a ako myslíš je plne?všetko je obsadené

simsalabim
2. aug 2022

@patuska00 ano, obsadene…. Skus pozriet tipy vyssie, kde hladat u ubytko.

jaja20
2. aug 2022

@patuska00 No, to ste sa dosť neskoro zobudili. Tento rok sa všetky dovolenky míňajú ako teplé rožky. Každý chce vypadnúť k moru po 2 covidovych rokoch. Určite niečo nájdete, ale budú to už len také zvyšky, ďaleko od mora.

ninka123
2. aug 2022

@patuska00 ubytovatelia informujú, že po 15.8.to je už OK, treba hľadať tieto termíny… my sme teraz a už pred 2mesiacmi sme mali problém nájsť, museli sme kompromisy robiť…

7lenka11
2. aug 2022

nie je úplne všetko plné, len treba hľadať a prípadne chytiť nejaký uvoľnený apartmán.. nám sa nedávno podarilo rezervovať v Baška Voda, ideme tiež aj so švagrinou..
skôr musíš ubrať z nárokov, lebo keď pozrieš booking a pod., tak zistíš, že ostali prevažne drahé ubytká alebo tie, ktoré sú ďaleko od mora... nepíšeš, aký termín a akú lokalitu preferujete, to je tiež dosť podstatné

yoxinka
2. aug 2022

@patuska00
My sme chceli apartmán pri mori, rozumej do 100m od mora, hľadali sme na Vianoce, a cez booking.com zajednávali vo februári. Teraz už nemáš šancu nájsť ubytko blízko mora úplne že vôbec. Kamoši zháňali, pred dvoma týždňami, nakoniec našli 3dni niekde, kde skôr odišli nejakí dovolenkári. Možno na druhú polovicu augusta nájdeš, ale podľa mňa, budete musieť robiť dosť kompromisy. Teraz je inak Chorvátsko plné Nemcov, majú celozávodné dovolenky.

patuska00
autor
2. aug 2022

@jaja20 mali sme málo času každý chodí do roboty budeme mať dovolenky na od 15.8 tak niečo si najdeme

patuska00
autor
2. aug 2022

@ninka123 áno hľadáme stále niečo ale ....

patuska00
autor
2. aug 2022

@yoxinka aha tak niečo už nájdeme.nasli sme písali sme jednej pani ani n neodpísala to je z fb

yoxinka
2. aug 2022

@patuska00
Pokiaľ vám nevadí, že ráno sadnete do auta a odveziete sa pár km na pláž, tak nájdeš niečo. Ale že veľký apartmán pre veľa ľudi, blízko mora, nehrozí. Veľmi neskoro ste sa spamätali. Ešte ďalší faktor je, kam chcete ísť, to tiež môže zavážiť.

janinque
2. aug 2022

@patuska00 pozri apartmanija.hr alebo apartmaninfo.hr
Posli vela vela vela sprav a uvidis ako sa ti budu ozyvat, ale verim, ze nieco najdes;)

janka54321
2. aug 2022

@patuska00 tiez hladame od15.08....skor sa nam nedalo, ked sme nevedeli, ako budeme s manzelom s dovolenkou, verim, ze sa nam nieco podari najst,,,,je pravda, ze booking je nula bodov, ale skusam fb skupiny...ja to risknem aj na blind, ked sa nic nepodari teraz zhonat

janinque
2. aug 2022

@patuska00 my sme sa vratili pred tyzdnom a bookovali sme 2tyzdne predtym. 10m od mora, 80eur/noc 3 ludia Dugi Otok 🙂

7lenka11
2. aug 2022

@patuska00 poradím ti, že nehľadaj jeden veľký apartmán alebo dom.. každý pár si hľadajte samostatne, lebo ubytko pre skupinu sa pohybuje v tisícoch, na tom najviac ryžujú.. radšej buďte pár metrov od seba, ale máte väčšiu istotu, že nájdete pre seba apartmány.. určite to nie je taká katastrofa, ako tu niektorí píšu.. ja som pozrela náš termín v Baška Voda a stále sú voľné apartmány.. čomu by som sa ešte vyhla je hľadanie termínu od víkendu do víkendu, to sú najfrekventovanejšie termíny a postojíte si v kolóne aj niekoľko hodín.. my ideme od štvrtka do stredy, aby sme sa vyhli náporu 🙂

jaja20
2. aug 2022

@patuska00 Tak každý normálny človek chodí do práce, čiže toto ako výhovorka nezaváži, ale keď ste nemali čas doteraz,teraz už musíte konať,lebo keď máte také špecifické požiadavky,že veľa ľudí a blízko mora,tak to budete mať bez intenzívneho hľadania ťažké...

yoxinka
2. aug 2022

@janinque
Keď som si prečítala tvoj príspevok, prvé som si pomyslela, že to bude nejaký koniec sveta a keď som kukla mapu, zistila som, že je to koniec sveta 😂😂😂. Jasné, chápem, asi je to pokojné miesto, neber to nejako v zlom 😉.

mandmsm
2. aug 2022

skus booking alebo hrvatska.sk tam sú kontakty priamo na domácich

patuska00
autor
2. aug 2022

@yoxinka 🤣🤣

janinque
2. aug 2022

@yoxinka pozri si na mape plaz Sakarun, kvoli nej tam chodia vyletne lode z celeho Chorvatska 🙂 nie je to urcite koniec sveta, prave naopak, nadherny ostrov. Ale tak samozrejme chapem, ze vacsina Slovakov pozna Crikevnicu, Vir alebo Makarsku a tam to tak konci:D

yoxinka
2. aug 2022

@janinque
Ale ale ale … celý júl sme strávili v Chorvátsku, presúvali sme sa na rôzne miesta a ubezpečujem ťa, že Makarska, Vir a ani Cirkvenica to nebola 😉. Pozerala som si tú pláž, je krásna. Len pre nás to nie je. Máme tri malé deti a potrebujeme nejaké bližšie destinácie a nebyť odkázaní na trajekt. Keď budú väčší, viem si predstaviť, že minimálne na výlet by sme tam šli 😉.

queen_mary
2. aug 2022

Uplne v klude najdes aj pri mori, len musis hladat, mozno menej "popularne" lokality (nie preplnene ako vodice, vir, nin, pag, baska voda, murter a pod.). Skus booking a airbnb

kataka10
2. aug 2022

@patuska00 my sme si nasli apartmany cez booking.com, ale tam uz je teraz naozaj vacsina vypredana. Skuste pozret "holiday homes", kamosi tak boli toto leto. Ale to nebude uplne lacny spas.

ninusa221
2. aug 2022

@patuska00 my sme isli minuly rok cez inviu mesiac pred odchodom sme to zajednali.

patuska00
autor
2. aug 2022

@kataka10 už je vypredaný

matus7030
2. aug 2022

@patuska00 my sme boli minuly tyzden. Našla som ubytko cez booking.com. Za mna všetko OK. A bolo to na poslesnú chvilu. V sobotu som rezervovala a v nedelu v noci sme išli. U vas moze byt problem, ze vas je viac, či niečo najdeš.

marca12
2. aug 2022

@janka54321 pozeraj priebezne booking,niekedy naskoci dobre ubytko aj s cenou,len musis stale striehnut. Ja uz som zavisla na bookingu,ale verim,ze nieco najdem

daniela2202
2. aug 2022

@patuska00 cez boking nájdeš

gurags
2. aug 2022

@patuska00 ja som našla na Airbnb.com

beata110
2. aug 2022

@janinque ahoj kde ste to boli? Mozes mi dat kontakt?😊