Ako nájsť náhradníka na dovolenku?

alex2019
8. mar 2023

Ahojte, mam taku specificku otazku, mozno hlupost ale tak uz mi nic lepsie nenapadlo ako sa tu spytat na nejaky tip 🙂 Mame ist zajtra na dovolenku an chopok do hotela ktory je vypredany, syn ale kasle tj nevyzera to byt ako velmi dobry napad ist tam. Storno je ale uz teraz 100%. Idealne by bolo najst niekoho kto by isiel. Neboli ste niekedy v takejto situacii?

petrika55
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
deti95060810
8. mar 2023

jedine žeby si slušne spustila zo sumy...
ak je to na sk - ja by som riskla dovolenku ako nechať prepadnúť...

simca06022011
8. mar 2023

Hod na FB, do roznych skupin... dovolneka na slovensku atd... urcite najdes take. A ked nic, tak chodte. Lepsie ist ako to nechat prepadnut. Mozno horsky vzduch pomoze aj na kasel 🙂)) zoberte si lieky so sebou.

surama
8. mar 2023

@alex2019 Neda sa len prebookovat termin? Vacsinou hotely nechcu vratit peniaze, ale zmenit termin vedia. Skus sa im ozvat.

januska12323
8. mar 2023

Ja by som išla ak mu nijak zvlášť horšie nebude.

buberova
8. mar 2023

Mala som podobnú situáciu. Nenašla som nikoho ani na Facebooku, ani sa nedal tak pred odjazdom zmeniť termín... Išli namiesto nás svokrovci

micusa2222
8. mar 2023

@alex2019 určite nechodiť s kašlajúcim dieťaťom...to je zlá rada......skúsiť prebukovať termín..

alex2019
autor
8. mar 2023

@surama ze vraj je teraz sezona a hotel je plny, takze neda sa

vikusjk
8. mar 2023

@alex2019 skus sem pridat viac info (hotel, izba, presny termin, cena) a mozno najdes niekoho, kto by si takto odskocil. Ak napr. do vecera nie, tak ak mas platit 100% storno, tak to posun aspon so zlavou. Stale lepsie, ako prist o celu sumu

tamitamitami
8. mar 2023

Ja by som to skúsila hodiť na FB prípadne aj tu aspoň s 20% zľavou, ak by sa nikto nenašiel tak by som skúsila ešte večer zľavu zvýšiť....myslím že za plnú cenu takto na poslednú chvíľu by bol zázrak to predať. Alebo nech ide na miesto vás niekto z rodiny.

alex2019
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alex2019
autor
8. mar 2023

tak jedna noc sa vraj prave predala, tak uz je volne len stvrtok-sobota, 2 noci

alex2019
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alex2019
autor
8. mar 2023

oni to dali naspat na stranku, s tym ze mozno sa to preda, takze je to cele take komplikovanejsie

alex2019
autor
8. mar 2023

v kazdom pripade dakujem vam vsetkym za rady, neviem ci sa tu mozu pisat detaily toho, neviem ci to nie je proti nejakym pravidlam, nechcem tu nic predavat ani nic podobne