Ako je to s kočíkom na letisku?

bobka200
10. mar 2015

ahojte viete mi niektora prosim vas napisat ako to funguje s kocikom na letiskach ked chceme ist na dofcu do Turecka alebo Grecka?

sense
10. mar 2015

No my sme sice neleteley do tychto krajin, ale pokial sa dal kocik zlozit ako jeden kus mohli sme si ho vziat az ku lietadlu....pokial sa musela korba - ci uz vanicka alebo sedadlo zlozit musel do batoziny...

gabrielaslivkova
10. mar 2015

Nemám dieťa, takže neviem presne, ale čo som sa s tým zatiaľ stretla, tak je to nutné nahlásiť, kočík si necháte pri sebe, až kým nebudete nastupovať do lietadla, vtedy vám ho zoberú a po pristáti vám ho opäť hneď vrátia. V cestovnej kancelárii vám určite povedia presnejšie. Ale teda, nemal by s tým byť problém. 😉

ichbinich
10. mar 2015

@bobka200
Pozri si temu o lietani... 😉
To zalezi od leteckej spolocnosti. Zvycajne povies pri check-in, ze kociar beries az ku lietadlu, daju ti nan extra visacku. Na kontrole musis kociar zlozit a dat tiez zroetgnenovat, tak s tym rataj a nedavaj do kosika dolu nic.
Odvezies sa az ku lietadlu, kde kociar bud nechas zlozeny polozeny na zemi, alebo tam bude niekto cakat, komu ho das do ruky. Kociar nalozia ku ostatnej batozine.
V zavislosti od cieloveho letiska ti kociar vylozia a nachystaju pri lietadle, alebo az s ostatnou batozinou na pase v letiskovej hale, tak sa priprav aj na to, ze dieta budes musiet mat na rukach, kym dojdu kufre.

sakura77
10. mar 2015

Buď zbalis a odovzdas s kuframi a ide do batožinového priestoru alebo zložiš (športový )a ideš s ním až k lietadla, tam ti ho uložia .boli sme aj aj a obidvakrat v pohode 😉

prego81
10. mar 2015

Ahoj. S kocikom mozes ist az k lietadlu a ked vystupis mal by byt znova k dispozicii. Pozri si na strankach leteckeckej spolocnosti s ktorou pojdete, alebo ktore prichadzaju do uvahy, ake maju pravidla o kocikoch. Su let.spolocnosti, ktore moj oblubeny joggingovy kociar nezoberu pretoze prekracuje ich vahovy limit pre kociare. Pre pokoj v dusi kontaktuj spolocnost s ktorou poletite. Stastnu cestu a uzite si dovcu 😉

martuska75
10. mar 2015

V Turecku na leticku ak plánuješ letieť do Antálye tak po prílete si ho nájdeš pri informáciách. Takže nevyložia ti ho k lietadlu ale ani ho nenájdeš na páse s batožinou ako to býva obvyklé 🙂 To len tak ako tip nech to tam nehľadáš. 😉
Inak platí čo píšu kočky. odveziete sa až k lietadlu a až tam ti ho vezmú, treba ho poskladať pri schodoch. Pozor na to! hrozne s nimi hádžu. Ja som mala na golfáč špeci obal, aby sa neumazal. Odporúčam nebrať veľký kočiar a aby sa ti ľahko skladal lebo ide cez pás/ rentgen.