Ako je na tom Grécko - Santorini s cenami?

vikcura9
5. aug 2024

Ahojte s priateľom chceme ísť niekam k moru kedže to chcem ako dárček (dovolenku) mu dať..ale zas nemam nejaky veľky budget max do 430€ Našla som lacne ubytko v Santoríny.. Je to dobry nápad? ako je to cenovo tam ? nejak 28.8 by sme chceli ísť do nejakeho 31.8 ( nám uplne stačí toľko dní ) alebo odporúčate niekam inam? Tiež som rozmýšľala nad Čiernou horou..

katkaseiner
5. aug 2024

430E mas budget na co presne?
Grecko je dost drahe poslednych par rokov... ta Cierna hora autom by mozno bola lepsi (lacnejsi) napad.

veronikaszabova
5. aug 2024

@vikcura9 430€ na vsetko???

muchotrafka298
5. aug 2024

Santorini je jeden z najdrahsich greckych ostrovov, plny turistov 24 hodin denne. Lacne ubytovanie je relativny pojem. Letenky tam tiez nie su najlacnejsie, transfery, restauracie, toto vsetko je tam drahe.

vikcura9
autor
5. aug 2024

@veronikaszabova v podstate hotel som našla za 230 a letenky tiež z viedne lacné nejak 85 spiatočná

veronikaszabova
5. aug 2024

@vikcura9 hotel 3 noci pre dvoch na Santoriny za 230€??

januska12323
5. aug 2024

V hlavnej sezóne to nájdeš akurát v nejakom pofidernom hoteli, nedáš link?

vikcura9
autor
5. aug 2024

@katkaseiner preto hladam nejake rady

vikcura9
autor
5. aug 2024

@veronikaszabova na booking ano bez stravy ale

veronikaszabova
5. aug 2024

@vikcura9 i tak je to malo. Hod link

zuzanockamt
5. aug 2024

@vikcura9 A stravu chceš z čoho platiť?

vikcura9
autor
5. aug 2024

@veronikaszabova možno to je blbosť moc dobre ja sa nevyznam prvy krat pozeram toto všetko https://www.booking.com/hotel/gr/agios-antonios...

veronikaszabova
5. aug 2024

@vikcura9 uprimne? Mat budget 500€... Tak radsej nikam nejdem.

zuzanockamt
5. aug 2024

@vikcura9 Tiež by som s touto sumou nikde do zahraničia nešla. Spravte si výlet tu na SR.

veronikaszabova
5. aug 2024

@vikcura9 a ubytko vyzera strasne. Ako ubytovna

vikcura9
autor
5. aug 2024

@veronikaszabova uplne v pohode sa da kamaratka bola za 200+€ v ciernej hore 🙂ked vie niekto spravne hladat

vikcura9
autor
5. aug 2024

@veronikaszabova pozri nam nejde o luxus nam ide len prespat a osprchovat sa.. my cely den budeme prec neprisli sme trcat na hotely ..

slavomira236
5. aug 2024

@vikcura9 ale k ubytovaniu este poistenie pocitaj stravu ..no ja neviem. Mne to pripada ako buda to ubytovanie..

vikcura9
autor
5. aug 2024

@zuzanockamt na slovensku je to tak jak v zahranici🤣 ako vravim mne nejde o luxus nepotrebujem ranne ranajky do postele s bazenom pod balkonom

veronikaszabova
5. aug 2024

@vikcura9 ja tiez nesedim na dovolenke na riti na hotely... Ale vyzadujem aspon nejaku uroven. To je vsetko.

vikcura9
autor
5. aug 2024

@veronikaszabova my sme mladí nemame 30+ radsej budeme po vonku behat pri plazi a pozriet si mesto a pod. nie sa valat v bazene na hotely

veronikaszabova
5. aug 2024

@vikcura9 stale nechapes... nevadi.

slavomira236
5. aug 2024

@veronikaszabova cista romantika tento darcek..no ale chapem ked niesu peniazky..autorka a uz si bola takto na vlastnu past na dovolenke??

zuzanockamt
5. aug 2024

@vikcura9 A ešte raz ... z čoho chceš to jedlo + pitie platiť? A poistenie tam máš započítané?
Na SR tak jednu noc niekde alebo jednodňový výlet som myslela. Ale so 430€ by som neletela.

veronikaszabova
5. aug 2024

@slavomira236 ja by som to nazvala "ruzove okuliare"....
430€ je zahul na dovolenku. A este k tomu grecko.

vikcura9
autor
5. aug 2024

@slavomira236 nebola preto si prosim rady tunak nie negativne nazory

vikcura9
autor
5. aug 2024

@zuzanockamt tak jedlo samozrejme ze som pocitala mimo ceny ja riesim hlavne letenky a ubytko.. jedlo sa urcite bude dat niekde

lindous
5. aug 2024

Za mňa jedna z dovoleniek, na ktoré rada spomínam, bolo precestovať Taliansko s tým, že sme bývali po hosteloch a prežili sme ako mladí študenti bez peňazí, spoznali super ľudí a máme perfektné zážitky 😄 takže dá sa aj tak… ale Santorini je teda z tých drahších destinácií, tam by som s týmto budgetom nešla

slavomira236
5. aug 2024

@vikcura9 skus pozriet nejaku cestovku niektore robia aj take vikendove 3-4 noci..akk by si sla last minutku.aspon nejaky penzion

vikcura9
autor
5. aug 2024

@lindous dakujem za takuto skvelu odpoved niekto normalní sa najde s radami🫶🏼

zuzanockamt
5. aug 2024

@vikcura9 No to ubytovanie 🙈 Mňa by tam teda nikto nedostal.