Ako hodnotíte hotel Magnolia, Piešťany?

natassa
26. aug 2010

Ahojte, s manzelom chceme ist na víkendový pobyt do hotela Magnolia. Chceli by sme ziskat nejake info a tomto hoteli. dakujem velmi pekne

elise
26. aug 2010

na piešťany patrí medzi drahšie, je na začiatku pešej zony a pri váhu, má obmedzené parkovanie, je v susedstve nemocnice oproti je kavareň a bar blízko skleneného mosta a kúpeľného ostrova. na kupelnom ostrove je 5 hviezdičková thermia ktorá je cenovo ako magnolia a tá ma hviezdičiek menej. ale užite si v piešťanoch pobyt.🙂

titkovamiriam
26. aug 2010

http://www.hotelmagnolia.sk/docs/beauty-pobyt-p...
toto sme tam s priatelom absolvovali pred dvoma rokmi 🙂 -paradicka 🙂

sweden
4. jan 2014

Ahojte chcem varovať čo najviac ľudí,ktorí chcú isť do hotela Magnólia v Piešťanoch. Na stránke zľava dňa som si zakúpil wellness pobyt na 2 noci práve v tomto spomínanom hotely a bola to osudová chyba. Chcel som prekvapiť priateľku a dal som jej kupón pod stromček. Stálo ma to 129 euro a v cene mal byť / výrivka,wellness neobmedzený vstup pre ubytovaných, 30 min masáž, rašelinový alebo medový zábal a neobmedzený vstup do bazéna počas celého pobytu, raňajky a večere /. Nevedeli sme sa dočkať,na internete sme si pozerali izby hotela všetko sa nám páčilo. No prišiel deň D a vytriezveli sme veľmi rýchlo. Po otvorení izby sme boli hneď sklamaný. Nábytok vyrábal dedko môjho dedka. Postel už tiež v stave rozpadávania sa. Chladničku keď som otvoril už som ju nezavrel,dvierka len viseli na pántoch. Snažil som sa upokojiť, povedal som si,že sme si prišli oddýchnuť,nezáleží na izbe. Tak sme sa vybalili a šli sme si naplánovať všetky tie masáže ktoré sme mali v cene pobytu. No hneď po vstupe do relax centra ďalšie sklamanie, pracovníčka v stave zúfalstva, nemala už žiadny volný termín kde by nás napísala. Nakoniec sme to síce vymysleli a objednal som si teda masáž chrbáta,za ktorú som si ale musel 6 euro doplatiť. Tešili sme sa na večeru,ktorú sme mali mať tiež v cene pobytu. Po príchode do jedálne nás obsluha usadila,na stole sme si všimli ponuku dňa, mohli sme si vybrať z dvoch jedál,no nás sa nikto neopýtal čo si vyberáme a doniesli nám,asi to čo sa hodilo im viac,alebo to čo im zostalo. To by som ešte prežrel,ale dojalo ma to,že k večeri sme nedostali ani kvapku žiadnej tekutiny. Museli sme si teda objednať pitie a samozrejme aj zaplatiť. Spánok na rozpadávajúcej sa posteli bol hrozný, na raňajky sme radšej ani nešli. Obliekol som sa a zbehol som do neďalekého aupárku kúpil dva obedy, najedli sme sa a po vzájomnej dohode s priateľkou sme usúdili,že lepšie nám bude doma. Aj keď náš pobyt mal trvať až do nasledujúceho dňa, pobalili sme sa a odišli sme. Pretože stráviť 2 noci v hoteli Magnolia**** 😅 je podla nás len pre silné žalúdky.

matuska2810
7. jan 2014

Podľa mňa niečo hrozné, ubytovanie katastrofálne, na plachte sme mali krvavý fľak, susedov sme počuli aj keď šuškali, všetko sa tam rozpadalo..Výrivka plná mastných fľakov..No nikdy viac a to si rozhodne na luxus nepotrpím 😝

simca06022011
7. jan 2014

My sme tam boli 100x a nikdy sme nemali problem a to sme dost rozmaznani,, je to tam take staromodne, jednoznacne by potrebovali riadnu investiciu a vsetko prerobit.. az na ten welness, to bolo "daco"... voda ladova, sauna sa spustala na poziadanie, cize furt studena, a virivka nevidela cistenie ani nepamatam... obklady na podlahe su ako z roku 5 a vyzeraju hrozne. Pani maserka je uzasna ale rozhodla sa rozsirit sluzby na vsetky mozne welness procedury a to jej veru nejde... strava nebola bohvie co (boli sme tam naposledy v roku 2012), tento rok sme nestihli.. vela sa tam ale pomenilo podla newsletterov...