Ako cestovať do Kanady?

brmbo
6. aug 2013

ahojte chystam sa do kanady za mnazelom,chcem sa spytat cez ake spolocnosti cestujete do kanady.-toronta 🙂 pozerala som pelikan ale su dost drahe,kedze idem s dcerou nemozem ist na 2prestupy a priamy let je drahy pre nas 2dve,pozerala som aj cez letenky.sk mate skusenosti s touto strankou?dakujem za vsetky odpovede 🙂

jinxixi23
6. aug 2013

skusila si pozriet cez skyscanner.net? mozno tam bude nieco priamo ale predpokladam, ze asi z Viedne

brmbo
autor
6. aug 2013

nie pozriem dakujem 🙂

brmbo
autor
6. aug 2013

@jinxixi23 pozerala som tam su este drahsie tie lety,mam na letenky .sk len chcemvediet ci sa neda na inej stranke kupit lacnejsie,uz mam hlavu ako balon z tych letov 🙂

ifkael
6. aug 2013

No do kanady to lacne nikde nebude

jinxixi23
6. aug 2013

@brmbo a odkial odlietas? skus potom priamo cez letecke spolocnosti...niekedy maju sale a daju sa kupit lacne letenky.... my sme napr. vychytali letenky do USA tam a spiatky na osobu 360libier cez KLM.. manzel videl reklamu na vypredaj a zajednal ich

ankaba
6. aug 2013

Ja som cestovala Bratislava-Praha-Montreal-Toronto cez CSA, ale neodporucam. Potom som lietala iba Vieden-Toronto cez Austrian Airlines - odporucam.

brmbo
autor
6. aug 2013

@jinxixi23 ahoj viedeň môžes mi napísať stránku?dik
@ankaba a cez akú stránku?

jinxixi23
6. aug 2013

@brmbo pozri si klm.com hadam lietaju aj z Viedne... a my sme boli maximalne spokojni

ankaba
6. aug 2013

Ja som si letenky nezabezpecovala. T.j. s tym nemam skusenost. Ale skus priamo cez Austrian Airlines, prip. www.pelikan.sk

veronikam
6. aug 2013

Ahoj, pozri si http://www.expedia.com, ja som v praci do celeho sveta hladavala letenky tam.

brmbo
autor
6. aug 2013

@veronikam dakujem pozriem aj tuto 🙂

brmbo
autor
6. aug 2013

@ankaba priamo cez austrian je velmi drahe a cez pelikan su 2prestupy co s dcerou 4r nebudem absolvovat a cez usa a pariz nechcem prestupovat, 🙂

brmbo
autor
6. aug 2013

@jinxixi23 ahoj som pozerala tam su o150e drahsie tak asi kupim tu co mam pozretu cez letenky.sk ale dakujem 🙂

trish31
7. aug 2013

@brmbo letenky do Kanady drahe su a zvlast priame lety...studentagency.sk pre mna vysla vzdy najvyhodnejsie

happyfrog80
7. aug 2013

najlacnejsie lety su z UK a do Uk ryanair

brmbo
autor
7. aug 2013

@happyfrog80 ano to viem ked sme zili v irsku tak sme lietalil len cez ryanair 🙂

zlostitko
7. aug 2013

@brmbo ahoj, neviem odkial si, ale my sme leteli teraz v juni LOTom, polska spolocnosti z Krakova do Varsavy a potom priamo do Toronta. Aj ceny sa nam zdaju ok, ale my sme z vychodu.

lucka_220809
7. aug 2013

@brmbo my sme bookovali tot par dni dozadu,ale cenovo najprijatelnejsie sme nasli cez London a Chicago.. dlhy let.. :-/ vela stastia ..

brmbo
autor
7. aug 2013

@zlostitko ja som zo ziliny ale hladam lety s 1prestupom nakolko idem s dcerou ktora ma4r a taketo prestupy dlhe by ma asi porazilo s nou cestovat 🙂

brmbo
autor
7. aug 2013

@lucka_220809 ako som pisala vyssie tak len1prestup s malou sa neda poriadne cestovat a prestupy pariz a chicago su strasne 🙂 ja by som sla nie je problem ale s malou katastrofa ☹

lucka_220809
7. aug 2013

@brmbo chapem, ved to je hruzavicne dlhy let... len u nas rozhoduje jednoznacne cena az potom komfort, kedze sme dvaja... tie letenky bez prestupu alebo s jednym prestupom u nas nehrozia 🙂) je to aj dvojnasobne drahe...
Snad sa ti podari najst nieco super...

brmbo
autor
7. aug 2013

@lucka_220809 ved prave,som nasla na letenky.sk za 1654e s 1prestupom v londyne pre obe tak asi kupim tie ak ich budu este mat,priamy let nehrozi su strasne drahe aj pre nas 🙂 uz len vyhrat loto 🙂 🙂

lucka_220809
7. aug 2013

tak drzim palce 🙂 To znie super... cez co si to nasla, ak sa smiem spytat.. je to spiatocny let?

brmbo
autor
7. aug 2013

cez letenky.sk ano aj spiatocny let 🙂 som sa 2dni hrabala v datumoch 🙂

zlostitko
7. aug 2013

@brmbo ja som letela s ani nie 2 rocnym synom 🙂

brmbo
autor
7. aug 2013

@zlostitko mne nerobi problem prestupovat ale vacsinou prestupy su v usa a to sa mi nechce absolvovat s malou 🙂 prestupy usa a pariz hotova katastrofa pre mna 🙂 takze 1prestup a v europe 🙂 a kam si letela ak sa smiem spytat?

veronikam
7. aug 2013

@lucka_220809 pocuj pozri este nejake polske aerolinky, neviem akosa volaju, ale moja sestra s nimi raz letela, zije v Kanade.

lucka_220809
7. aug 2013

@veronikam my uz sme to bookli, ale @brmbo nech si to kukne 🙂 Nam slo hlavne hladat prijatelnu spiatocnu tak, aby sme leteli z uplne inej destinacie, takze tam vzdy treba hladat viacero aeroliniek dokopy a su to potom lacnejsie moznosti.. inak , ako keby chceme len toronto a spat 🙂 Ale vdaka!!

ankaba
7. aug 2013

@brmbo drzim palce, nech najdete nieco prijatelne. Lebo ja som letela sama a motat sa po tom letisku a cakat na odchod dalsieho lietadla - no nic moc. A prajem krasny pobyt v Toronte - je tam nadherne.

vera_alanko
7. aug 2013

ja by som skusila pozriet aerlingus, lietaju dost casto na ten smer, ale neviem, ci aj z viedne... a letenky su v prijatelnych cenach... myslim, ze pelikan a letenky.sk su len sprostredkovatelia, nezahrnaju nizkonakladove spolocnosti, takze cenovo su vzdy najdrahsi..