Aké jedlo odporúčate v Chorvátsku?

24. aug 2022

Poraďte v jedle. Čo mi odporúčate v chorvatsku vyskúšať na jedenie. Aj s ich názvami. Moc krat ďakujem 🙏
Ryby, mäso, syry naozaj je mi to jedno nech to je chutne a najem sa 😁 sami kebab tu je na plazi, chceme ísť do reštaurácie, ale čo si mame dať. Ďakujem ďakujem za rady ❤️

patka06
24. aug 2022

Nám chutila pljeskavica, alebo sme dávali misu pre viac osôb, rôzne druhy mäsa

domiklik
24. aug 2022

Odporúčam ti rybu. Prídeš do vitríny vyberieš si aoni ti ju ugriluju.. V chorvátskuusim mat rybu, mleté u mäsu neverím

moni
24. aug 2022

Ak mate radi plody mora tak skampi na zaru alebo lignje na zaru…grilovane krevety alebo kalmare, vacsinou podavane so zemiakmi a mangoldom

ysseba
24. aug 2022

Ja mám rada tuniaka. A potom nám rada spagety alebo rizoto s krevetami (kozice). Alebo octopus šalát (z chobotnice), ale ten si dávame v jednej reštike, lebo máme radi keď je na kyslo a nie všade ho tak pripravujú. Inak zaujímavé, s kebabom som sa v Chorvátsku ešte veru nestretla 😀

momoftwo
24. aug 2022

Przene lignje s pomfritom a skampi na zaru s blitvom, krumpirom i kruhom su moje top🙏😁 to su vyprazane kalamare(take kruzky, najlepsie s hranolkami za mna) a to druhe su kralovske krevety na grile s mangoldom so zemiakmi a k tomu este chlieb..namacany do tej olejovej stavy mnam🙏 A este milujem ich najobycajnejsiu pizzu margheritu lebo tam vacsinou davaju oregano a proste to je prava chorvatska pizza😍

autor
28. aug 2022

@ysseba vodice na plazi sami kebab, v meste už sme našli reštaurácie 😋 ochutnali sme z každého trošku