Aké hračky zobrať deťom na dovolenku na kamienkovú pláž?

22. jún 2022

Prosím poraďte mi aké hračky zobrať deťom na dovolenku na kamienkovú pláž. S čím sa tam prehrajú, keďže je jasné, že nebudú vo vode namočené celý deň. Deti majú od 4 do 8 rokov. Nejaké extra športy neovládajú. Trošku sa tých kamienkov obávam, piesok by sa im asi páčil viac...

belllinka
22. jún 2022

Take velke deti sa uz asi s kamienkami hrat nebudu, radsej zober spolocenske hry co maju radi a budu hrat na deke

matullienka
22. jún 2022

Ja odporúčam skôr spoločenské hry double je fajn, čierny Peter, kvarteto, prípadne skôr vodné pištole my sme boli minulý rok a deti mali 2, 4 a 9 a teda toto bolo top

janinah
22. jún 2022

farbičky zober,my sme v tom veku kreslili po kamienkoch celú dovolenku,a ešte malú loptu

luxus10
22. jún 2022

vedierko, lopatka, plast. misticky, mala tatrovka, na nalozenie a prevoz strku....cokolvek na naberane a vysypavanie kamena...kolko ich to bude bavit je otazne, vyborne su vodne pistole, samopaly, bublifuk...

jaskolka
23. jún 2022

4 a 8 už sa nebudú hrať v kamienkoch, to baví tak 2 ročne. Alebo maximálne pár minút, skôr by som vzala hry, knihy, loptu, vodné "pištole"

hellwant
23. jún 2022

Len nie prak😱

avanka
23. jún 2022

kúpte im sieťku, nech lovia v mori, kýblik..

lulu0123
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
prasiatko30
23. jún 2022

Potapacske okuliare, plutvy, plazove rakety na ten plazovy “tenis” , knihy a vsak nebudete sediet na plazi od 10-20.00, potom bazen, nejake vylety, mente plaze nebudte furt len na jednej.