Aké býva počasie v Taliansku v septembri?

adka6666
28. apr 2021

Ahojte, chodiť niektorá z vás do talianska v septembri, konkrétne okolo Caorle, aké býva počasie? More je teplé? Býva veľa ľudí?
Maly bude mat v septembri 2 roky, odporučili by ste ísť v septembri? Alebo radšej v sezóne?

marci77
28. apr 2021

skuste sa opytat aj v tejto skupinke
https://www.modrykonik.sk/group/7606/

marci77
28. apr 2021

ak pojdete zaciatkom septembra, aspon nebude tolko ludi .....zavisi, co preferujete ....more by malo byt teple
vsetci taliani chodia po dovolenkach v strede augusta, takze to je vacsinou obsadene a ceny vyssie (oslavuju feragosto) okolo 15.8.....potom uz to byva volnejsie .....

lucyl13
28. apr 2021

@adka6666 nebola som, ale 1.9 vyrážame smer Caorle 😊Dúfam ...keďže august je posledné roky nič moc, skôr v septembri je lepšie ... more bude vyhriate a snáď aj počasie bude super ...

lucyl13
28. apr 2021

@marci77 presne ...my ideme v juli smer Lignano a august som zrušila - Taliani majú dovolenky, cena od 27.8 raz taká ako od 1.9., takze bolo rozhodnuté ...

dzina007
28. apr 2021

No len aby sa nestali to co minuly rok. Zacal september skoncila sezona a ako by utalo h es sprianili opatrenia na pricestovanie do krajiny.
Aj to by som teda brala do uvahy. 🤷‍♀️

lucyl13
29. apr 2021

@dzina007 to ešte začiatkom septembra nebude 😊 my mame bezplatne storno do 17.8. neplatíme ani cent, až po príchode na mieste ... tak snáď do 18.8 budú jasne pravidla ako to bude o 2 týždne...myslím a dúfam, že teraz to bude inak...veľa ľudí po ockovani, testuje sa, bude už snáď relatívny kľud ...🙏🏼

janka2501
29. apr 2021

moji rodicia chodia v septembri okolo 15, a vzdy maju more teple, a krasne teple pocasie a ludi pomenej.

simkids
29. apr 2021

my sme boli 2x v caorle v strede septembra a teda malo ludi, more este teple, Objednavali sme ale vzdy dva dni pred odchodom takze sme trafili aj pocasie, zvacsa tyzden predtym aj potom prsalo, takze je to aj o stasti. Ludi malo, ale v meste to aj tak zilo, boli sme s 1,5 rocnou dcerkou, restiky boli aj tak plne, neviem si predstavit co je v sezone. Kebyze si mam vybrat znova termin s detmi, tak v prvej polke septembra.

katarinka2290
29. apr 2021

@adka6666 my sme boli v septembri 2020 na tydzen,boli sme ale v Rime,kazdy den bolo 30st,boli sme od 15 do 21,boli sme aj pri mori 1 den a bolo super,more akurat,aj nas riadne slnko opalilo.bolo pomenej ludi tak to bol idealny cas na dovolenku.2dni na to ako sme odisli tak sa rozprsalo a bolo skaredo tak sme vystihli idealny termin

waity888
29. apr 2021

Žila som v IT a bežne sme chodili Caorle,Rimini ...v septembri a bolo super. More teplé, počasie tiež fain takže smelo do toho 😊