Airbnb pustia nás, keď nemáme 18?

29. dec 2021

Potrebujeme prespať jednu noc v Bratislave ale 18 mame obaja až za mesiac pustia nás? Ockovani niesme preto volíme airbnb kde na to až tak veľmi nepozerajú.

hipuska
29. dec 2021

Podľa mňa áno, keď zaplatíš...

mimka1402
29. dec 2021

Logika 🙄 Veď asi kontaktuj pre pána toho s kým mate dohodnuté airnb, niekomu to môže vadiť inému nie. Na to tam je tá možnosť správy. 🙄

roobett
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
29. dec 2021

@mimka1402 Nemusíte byt hneď nepríjemná, stačí aj normálne odpísať, tak ako aj ja som sa slušne spýtala 🙂, a pána mi kontaktovať nešlo, preto sa pýtam, keby to zaplatím aby potom neboli problémy.

zuzanka.zuzu
29. dec 2021

mamicky na konovi maju vestecku gulu a vedia teda odpovedat ci vas u seba necha 😂 kks fakt... ako to tu my mame vediet?

mimka1402
29. dec 2021

To nie je o neprijemnosti, ale o logike. Nechceš sa dať očkovať ok, lenže rátaj s tým, že veľa ľudí na airnb nepustia decko do bytu, lebo môžu mať problém. Plus aktuálne veľa ľudí rieši aj očkovanie a nezaockovanych nevpušťa do bytov... Takže nikto ti tu presne nepovie.

marcelo1111
29. dec 2021

Tam nejde o vek,,, tam ide o to ze zaplatis …normalne airbnb funguje tak ak prejmes cely byt tak majitel ani nepride len ti povie kde su kluce ..aspon tak je to v zahranici …ak ides do share house …privita ta ukaze ti kde co je a pocie ak nieco potrebujes mas mu dat vediet a odide do svojej izby ;)

mimka1402
29. dec 2021

@marcelo1111 Záleží kde sú. V ba som sa stretla a aj známi s tým čo som vyššie písala, nie každý rieši len €

autor
30. dec 2021

@zuzanka.zuzu žeby niekto môže mat skúsenosť?🙂

barborachors
30. dec 2021

Nie, nepusti, musis mat 18 rokov. Je to v obchodnych podmienkach, predstav si ze aj Airbnb je monitorovane a davas tam svoj OP pri regostracii. Treba si to precitat, ty si neplnoleta a majitel ked ta aj ubytuje, co neubytuje, tak pojde do basy ak sa tam daco zomelie. Nevraviac o tom ze kopu prenajimatelov neodvadza dane zo zisku, takze si decko do bytu nepustia, lebo vravim, daco sa zomelie a pojdu sediet a este budu mat aj problemy ineho typu. Ale ktovie, v tomto bananistane je vsetko mozne 😀

autor
30. dec 2021

@barborachors no vidíš asi nemáte pravdu, pretože moja matka komunikovala s majiteľom a povedal že je to v poriadku keď zákonný zástupca podpíše papier a tým vlastne sa zaručila za nás. A keď si to dobre pozrieš deti sa tam uvádzajú do 12 rokov🙂 a mám od decka daleko nemám 10 ale o mesiac 18, ani ja sa nevyjadrujem že ste stará teta. Pekný deň☺️

mimka1402
30. dec 2021

To je, ale že sebavedomie alebo nedospelosť tvrdiť," ze od decka mam ďaleko."😀 To si netrúfam povedať ani ja.😂
Ja len, že deckom kľudne môžeš byť aj do 70ky...

autor
30. dec 2021

@mimka1402 mentálne áno, ale biologicky nie😉