7 mesačné bábätko a dovolenka

lenka0250
28. máj 2012

Ahojte chcem sa vás opýtať či niektorá z vás má skúsenosť s cestou do Talianska (autom cesta trvá cca 17h. aj s prestávkami) približne 7 mesačným bábatkom?

nikuska265
28. máj 2012

@lenka0250 no my sa chystáme do talianska s malou tiež teraz,bude mať skoro pol roka vtedy,ale nie až na takú dlhú cestu. nám to bude trvať cca 6 hodín a pôjdeme v noci. ja osobne neviem či by som si trúfla ísť na takú dlhú cestu,to je veľa aj na mňa.

mandragora22
28. máj 2012

@lenka0250 ahoj, ja nemam ☹ ale podla mna je dolezite, ci vam dieta obsedi v sedacke taku dobu - pretoze ani prenho to nebude pohodlne, ci je dieta pohodove alebo skor vrtosive a nervozne, ked dlho sedi. treba zvazit, ci partner je dostatocne zodpovedny pre pripad nudze - nehoda, zapchy na cestach apod. lebo ak je partner nerozhodny a nesamostatny (aj taki su), tak v ziadnom pripade neodporucam cestu na taku dialku! viem, o com pisem... ale ak mas pohodove dieta, ktore obsedi v sedacke bez vacsich problemov a chlapa, ktory si dokaze vzdy zachovat chladnu hlavu a v pripade akejkolvek nudze dokaze premyslat za vas vsetkych, tak smelo do toho! 😉

tinki
28. máj 2012

@lenka0250 ahoj, my sme boli minulý rok so 6 mesačnou v Chorvátsku a cestovali sme, keďže sme natrafili na zápchu, cca 17 až 18 hodín. Presne nepamätám. Malá bola v poriadku, lebo kým sa dalo, mali sme prestávky. Keď jedla, tak sme zastavili, zobrali ju na ruky, občas pauza na benzínke, ponaťahovať sa a narovnať sa. Malá to zvládla úplne super asi najlepšie zo všetkých.

lenka0250
autor
28. máj 2012

Zabudla som napíst ze mi ideme o takej 17.00 a tam by sme mali byt okolo 9.00. Takze vacsinu cesty bude spat.

martinjasen
28. máj 2012

Tema je duplicitna. Prosim prejdite do odporucanej temy.

Diskusiu uzamykam.

Asmira Team