5-dňový zájazd do Paríža - cestovná kancelária DAKA

3. júl 2024

Dobrý deň, boli ste už niekto? Prípadne aké máte skúsenosti s DAKA? Je tam možnosť aj individuálneho voľná ? A aké ste si brali "vreckové". Ďakujem pekne.

klementinka58
3. júl 2024

Bola som viackrat,za mna spokojnost, ideme cez nich aj v auguste do Pariza.Nemusus chodit zo skupinou mozes aj sama, pri skupinovych je tam vzdy aj osobne volno. 7 dni pred zajazdom poslu pokyny a je tam aj odporucane vreckove

mamickalisticka
3. júl 2024

Individuálne voľno býva zvyčajne posledný deň, ide sa pod Eiffelovku a odtiaľ rozpustenie, večer na Place dela Condcorde vás autobus naloží. Ale aj druhý deň sme mali rozchod, raz na La Defense, a aj na Pigalle. Ale teda to bolo takú hodinku max, voľno len v tej oblasti. A aj vo Versailles je chodenie indi vindi. Ten posledný deň je to aj 5-6 hodinove voľno. Vreckové záleží od vstupov, študenti do 26rokov majú zadarmo takmer všade. Ja som platila vstup na plavbu loďou ( to sa chodí druhý večer) a na eiffelovku. Tie vstupy by som pozrela a podľa toho. Plus jedlo - obed večera, lebo predpokladám že máte len raňajky v cene. Ja by som vzala tak 200eur.

kika572
3. júl 2024

Ja mám zatiaľ dobré skúsenosti, aj teraz v lete s nimi pôjdeme do Talianska a švajčiarska.. odporúčané vreckové zvyknú písať približne v hodnote vstupov, samozrejme si treba zobrať viac na stravu, suveníry atď

babatko2010
9. aug 2024

Ahojte už ste boli na tomto zájazde alebo chystá sa niekto?

alusha
10. aug 2024

My sme boli s nimi na leteckom zajazde v Parizi a maximalna spokojnost, skvely sprievodca... Super bolo...

mamickalisticka
10. aug 2024

@alusha prosím, koho ste mali sprievodcu, ak by som mohla vedieť?

ckdaka
13. aug 2024

Ďakujeme veľmi pekne a prajeme krásne zážitky 🙂