Wellness v hoteli Bellevue

mirka731
24. feb 2024

Dobrý deň. Bol niekto na wellness v hoteli Bellevue v Smokovci? Ale bez ubytovnia... Treba si rezervovať čas alebo netreba ? Chceme ísť na tri hodinky s deťmi na wellness a neviem či treba rezervovať. Ďakujem za odpovede

ivaa_
24. feb 2024

Ja som teda síce bola vždy len ubytovaná, už trikrát , ale nemam pocit, že by sa tam rezervoval welness- usudzujem podľa toho , že vždy tam bol niekto, kto nebol ubytovaný 🙂 aj na bazené ,aj pri saunách 🙂 , ale ked napíšete mail alebo zavoláte máte istotu

zadda1
24. feb 2024

zavolajte na recepciu

lakebabe
24. feb 2024

@mirka731 ja som tam bola teraz v januári na pobyte welnes je normálne otvorený aj pre verejnosť ale nebolo ich tam moc normálne si kúpili vstup na recepcii

mongomeri
26. feb 2024

@mirka731 netreba, ale choďte pred 15-tou alebo tak nejako, vtedy bola cena o polovicu nižšia, 13€ sa mi zdá

lakebabe
26. feb 2024

@mongomeri lebo hlavný welnes otvárajú až o 15 pred 15 od rána je len hlavný bazén ktorý je dosť studený a dve vírivky a lehátka až po 15 otvárajú saunove svety a nudisticku zónu a virivky

mirka731
autor
26. feb 2024

@mongomeri ja som z toho debil potom🙈😀 písalo na nete že 12€/3 hodiny pre neubytovanych

lakebabe
26. feb 2024

@mirka731 mne sa zdá ze tam bol cennik rovnaký treba zavolať na recepciu najlepšie ti povedia ako to majú teraz. Lebo na stránke majú že saunovy svet je pre ubytovaných za poplatok pritom bol zadarmo neobmedzené