Wellness hotel s vírivkou na izbe

drusila1407
7. jan 2024

Poradíte prosím z osobných skúseností hotel, ktorý má izbu so súkromnou vírivkou? Boli sme na východe vo Wellness Hotel Vinnay, mali sme 2 izbový apartmán a na našej terase súkromnú vírivku, plus v hoteli bol ešte wellness a bowling, bolo to úplne top na úrovni, hľadám niečo pre manžela (a mňa 😁) na 40tku, len keby sme nemuseli 4h cestovať (sme z Trenčína, tak do 2h cesty). Ďakujem 😉

gaaaa
7. jan 2024

.

bela30
7. jan 2024

Zelena Laguna na Domasi v prezidentskom apartmane ma virivku, Demanova rezort ma virivku, Kempinski ma virivku, no je toho viac...

m14m
7. jan 2024

Za mňa Demänová rezort....chatky majú aj saunu, aj výrivku + wellness v areáli kde je tiež vírivka.

anabela2111
7. jan 2024

Tiež hľadám ničo podobne hotelu Vinay, v Demänová sa mi zdá tá chata s 3 spálňami zbytočná pre dvoch ľudí...😀

zuzanockamt
7. jan 2024

Villa Helia v Dolnom Kubíne.

gabika0825
7. jan 2024

@drusila1407 v Trenčíne sa mi zdá že je Magnus, ten ma aj izby s vlastnou vírivkou, ale známa tam chodila s mužom ale že uz nechodia ze sa vraj pohoršili čo sa čistoty týka, aj služby atd…ale recenzie mali dobre, čo som pozerala. Tak skúste

drusila1407
autor
8. jan 2024

@gabika0825 ďakujem, len my sme priamo z TN a chcela som nejaký wellness víkend mimo "domu" 😉

anabela2111
14. jan 2024

@drusila1407 nás celkom zaujalo toto 🙂https://apartmanlux.sk/

januskamartin
17. mar 2024

@drusila1407 Dobrý deň, práve pozerám váš dotaz na nejaký wellness - ubytovanie so súkromnou vírivku na izbe.Nasli ste niečo,boli ste niekde?Mám s manželkou záujem presne o niečo také isté 🙂

drusila1407
autor
17. mar 2024

@januskamartin ešte sme neboli, ale máme už rezervovaný Penzión Cosmopolitan v Banskej Štiavnici ...tak uvidíme 🙂

januskamartin
17. mar 2024

@drusila1407 Tak si to užite, ďakujem 🙂

luciq1
7. júl 2024

@drusila1407 ahoj boli ste prosím v tom Cosmopolitane ? Plánujem to zarezervovat, tak ja len ci ste boli spokojný ?

drusila1407
autor
7. júl 2024

@luciq1 Boli. Bolo to super, izba krásna, čistá, hore po schodoch súkromná terasa, fakt top. Len sme boli prekvapení (1.krat sme boli v Banskej Štiavnici), že tam neexistujú hotelové parkoviská 🙈 takže sme parkovali na nejakom súkromnom "centrálnom" cca 10 minút peši od hotela 🙈 a teda majú k dispozícii v penzióne len raňajky, ale inak všetko super 🙂

luciq1
8. júl 2024

@drusila1407 ďakujem, áno to som čítala ze majú nejaké súkromné 500m.od penziónu a vírivka bola tiež super v súkromí?

drusila1407
autor
9. júl 2024

@luciq1 áno, bola to veľká izba s kúpeľňou, saunou a na krytej terase "v rámci izby", oddelené presklenými dverami súkromná vírivka, hore po schodoch súkromná terasa. Veľmi pekné ubytovanie, len teraz v lete tam bude v tom podkroví asi dosť teplo, nepamätám si, či tam bola klíma 🤔

luciq1
9. júl 2024

@drusila1407 vidíš to ma nenapadlo, chcela by som v polke augusta možno už taký upek nebude 😁 uvidím, ďakujem za info