Úroveň cestovania IC vlakmi

13. jún 2023

Aká je prosím aktuálne úroveň cestovania IC vlakmi? Oplatí sa priplatiť si 10€ za 1.triedu, či ostať v 2.triede, hm? Budem cestovať z konečnej na konečnú, dlho som nešla vlakom.

dnld
13. jún 2023

Úroveň je dobrá. Najlepšie sú 1plus kupé ale neviem či sú vo všetkych IC vlakoch. A super su aj nové reštauráky. Cestujem pravidelne.

barbora19911
13. jún 2023

Ja som minule išla z Košíc do Popradu a normálne v druhej triede sedeli cigáni ti úplne špinavý smradľavý a robili bordel dokonca sprievodca ich ani nekontroloval ani len lístky :O a nebolo ich že dvaja traja ale asi 10 ich bolo ! ..čo bolo pre mňa veľmi nepochopitelne pretože roky som cestovala IC vlakmi a vždy boli na úrovni !! ..

beata_k
13. jún 2023

@barbora19911 Si si ista, ze to bolo IC? Alebo rychlik?

barbora19911
13. jún 2023

@beata_k nie nie normálne IC-čko cestujem vlakmi už rokmi takže sa v nich naozaj vyznam 🙂

dnld
13. jún 2023

@barbora19911 ak si kúpia lístok čo ich majú vyhodiť za to, že sú rómovia? Nikto ťa nenútil sedieť pri nich. Vezmem veci a idem do iného vozňa. Cestujem IC pár krát týždenne a musim povedať, že personál je vždy tip top. Profesionálny prístup a sú veľmi milý a ver tomu, že si nedovolia neskontrolovať niekoho.

barbora19911
13. jún 2023

@dnld veď IC sú povinné miestenkove inde by som si sadnúť nemohla 🙂 ..tak vidíš ja tiež cestujem a stalo sa mi to 🙂 ale len na východe som mala zatiaľ takú skusenost keď som išla Poprad Žilina bolo všetko v poriadku 🙂

dnld
13. jún 2023

@barbora19911 keď je voľné nieje problém si sadnúť inde

kacena4
13. jún 2023

oplati sa priplatit

oonnaganamakusai
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alazala
14. jún 2023

Úroveň v pohode a priplatiť za 1.tr sa oplatí