Stratený kľúč od auta

23. júl 2023

Ahojte. Sme na dovolenke na Slovensku a stratili sme kľúč od auta. Náhradný od kúpy nemáme. Nenechávali ste si niekto vyrábať nový "na počkanie"? Neviete, čo môžeme robiť? Všetky služby nám povedali, že nám auto iba otvoria

viera27
23. júl 2023

Kluc musis mat original, kopia ide od vyrobcu a stoji to niekolko stoviek. Tak viem aspon ja,ked som naposledy zistovala. Nastastie som ho potom nasla a nemusela som riesit. Takze na pockanie podla mna urcite nie. Skor ma zaraza,ze mate iba jeden od kupy

autor
23. júl 2023

@viera27
Prosim, musis to teraz riesit? Hladam riesenie na vzniknuty problem, sme dost v neprijemnej situacii a ty riesis voloviny.

viera27
23. júl 2023

Ufff,slusnost ta asi obisla. Nevylievaj si laskavo svoj stres na mne. BTW som ti este aj odpovedala na otazku,ze podla mna nezozenies.

patka06
23. júl 2023

Podľa čoho ti vyrobia nový? Nový sa dá vyrobiť, len podľa originálu.
Jedine požiadať výrobcu, či vie dodať nové kľúče alebo vymeniť zámky.
Záleží na tom o aké auto sa jedná.
V každom prípade,, to neporiešite na počkanie

gejb
23. júl 2023

@viera27 ja keď som stratila jediný kľúč, museli auto odtiahnuť a vymeniť zamky. Dodali už potom s 2 kľúčmi.

danka1611
23. júl 2023

Na počkanie myslím,ze nikde.Kľúčové služby len otvoria auto nic viac. A jedine odtiahnut h dat domov.Keďže ste stratili kľúč treba podla Vin čísla zistiť presne aký kľúč Vám tam ide a objednať,avšak pri objednávke musite mať veľký technický a občiansky a musí to urobiť majiteľ vozidla.Záleží aké auto mate,ale na novy kľúč sa čaká a potom to treba v servise dat nakodovat,takže to není také jednoduché ako si človek myslí.

kittykat22
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
viera27
23. júl 2023

@gejb zaujimave,vymenit zamky mi ani nenapadlo. Dobre si ulozit vedomost do buducna 👍

gejb
23. júl 2023

@viera27 nebola to ale lacná záležitosť... 🥲

doriiis
23. júl 2023

Na počkanie kľúč ti vyrobia,len ak majú z čoho kopírovať.A keď máte kľúč s autoimobilizerom,tak ti to aj tak nepomôže.
Jedine dať odtiahnut a vymeniť zamky

janinah
23. júl 2023

Viem,že sa dá vyrobiť nový,len na to treba akúsi vecičky.ale tak skoro to asi nebude,akej značky je auto.?volala by som do autor.servisu tejto značky,ktorý máte najbližšie.

autor
23. júl 2023

Stal sa zázrak, kľúč sa našiel. Vďaka za rady