Stanovačka s rodinou cez leto

27. jan 2024

Dobrý večer, chodí tu niekto s rodinou na stanovačku cez leto? Uvažujem nad tým že by sme cez leto skúsili s dvomi deťmi 9 a 6 rokov niekam na Duchonku alebo podobne. Aký máte na to názor,aj čo sa týka pomeru ceny a ponúkaných služieb tu na SK? Či si radšej doplatiť ďalší týždeň dovolenky pri mori? Ďakujem za každú radu.

h2
27. jan 2024

Ak by som si mala vybrať medzi týždňom dovolenky pri mori a týždňom pod stanom na Duchonke, tak nemusím dlho premýšľať.

jaond19
27. jan 2024

Tak stanujte v nejakom kempe pri mori 🙂 nemam nic proti Duchonke, mam to tam rada, ale ked uz sa niekam balit vo velkom na tyzden, tak nech to stoji za to....

vilma7
27. jan 2024

Neviem ci pomôže, ale my sme. Boli stanovať v Chorvátsku, bolo to super, more hneď pod nosom... Len noci boli horúce. Cenovo nás to vyšlo cca 100 euro pre 4 osoby na noc.
Obedy sme mali výlučne v restike, raňajky a večere pri stane.
Na Slovensku som v stane ale nebola, ani nepamätám... Asi posledný x pred takmer 30 rokmi.

deniska2706
28. jan 2024

Duchonka alebo Nitrianske Rudno

lujza123
28. jan 2024

Chceš ist do kempu či sťahovať na divoko?
Stanovačka je super zážitok pre deti, prečo nie. Na Slovensku je dosť pekných kempov či už v horách alebo pri vode, cenovo 4 člena rodina s veľkým stanom a autom okolo 30 eur na noc ( neviem presne, my mame obytné auto a do kempov chodíme len občas koli sprche )

Ak chcete ist kempovali k vode skúste v okoli banskej Štiavnici, sú tam kempy v Hodrusi Hámre a v Banskom Studenci, obidva maličké kempy kúsok od vody - tajchu. Ak chcete stanovat na divoko tak Štiavnicke Bane tajch Evička

Nic proti Duchonke ale ta ma svoje časy slávy dávno za sebou, voda špinavá.

lucik194
28. jan 2024

isla by som na Vasom mieste stanovať k moru. uplne staci Chorvátsko.boli sme tak s detmi uz x razy.
za mna lepsie sluzby a more je more, aj ked cena bude vyssia

autor
28. jan 2024

@lucik194
Ďakujem za odpoveď. Aj viete odporučiť nejaký konkrétny kemp kam chodite? Len horšie asi keď je zlé počasie,skôr človek asi prežije týždeň v apartmáne keď prší,ako týždeň v stane. Či?

lucik194
28. jan 2024

boli sme uz chorvatsko aj Slovinsko minimalne 5x. ak prsalo 1x za kazdu dovolenku, tak to je vela.
chodime na sever, na juh sa nam kvoli km nechce.
je tu inak skupina kempujeme s detmi, odporucam prihlasit sa a je tam veľa tipov kam ist.....
tiez som tam davala pár tipov

sun_shine_2020
28. jan 2024

Ahoj, my sme boli este ked sme nemali deti v Chorvatsku stanovat a paradaaa😀 super kemp, kusok k moru, bazeny v cene kempu, dokonca sme si aj varili na takom varici vonku pred stanom. Mne sa to velmi pacilo. Ja som sa bala ake budu sprchy a wcka a teda vsetko krasne ciste, nove 🙂
Pozri Kemping park Umag, odporucaju aj Zaton (ten odporucaju karavanisti).

autor
29. jan 2024

@lucik194
Ďakujem,a áno, preto tak aj uvažujem. Keď vidím koľko tu zaplatím za miesto pre stan,za osobu a auto v kempe a koľko dáme za obyčajný obed tu na SK,tak to už asi môže byť aj to Chorvátsko. 👍

guiseppinka
29. jan 2024

Kamosi boli minuly rok v taliansku 2 tyzdnr pod stanom (vlastne oni inak ani nechodia na dovcu) a stal ich kemp okolo 600 650e na cele 2 tyzdne...