Pobyt pre jednu osobu

ibaja29
22. apr 2024

Ahojte potrebujem zmenit prostredie na par dni tak zvazujem nejaky zajazd alebo pobyt no kedze chcem ist sama zistujem ze to je celkom problem na ubytovani su tam fakt velke priplatky. Mozno by nebol zly aj par dnovy pobyt s kupanim alebo wellness alebo nejaky zajazd len problem je ze nemam svoje auto takze som obmedzena dopravou..viete poradit nejaky dobry tip na cestovku alebo kam sa oplati ist? Pozerala som aj Besenovu ale ta je dost predrazena. Vopred dakujem

viestta
22. apr 2024

@ibaja29 relaxacny pobyt v nejakych kupeloch by nemohol byt? Niektore maju aj jednopostelove izby, sice trosku drahsie, ale ani priplatok za neobsadenu postel nie je az taky velky

ibaja29
autor
22. apr 2024

@viestta nevadilo by mi to aj ked tam bude asi vekovy priemer trosku vyssi. No v podstate mi to az tak neprekaza

stvura
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bosorkabb
22. apr 2024

Moja mama tak bola, všetko riešila sama. Tuším hotel čo spadá pod Sorea. Niektoré ich hoteli majú aj jednolôžkové izby. Mala polpenziu.

viestta
22. apr 2024

@ibaja29 divila by si sa, ale v kupeloch nie su len dochodcovia

minesasubu
22. apr 2024

Ahoj a aký máš rozpočet ? na zlavomate majú akcie a aj pobyty pre 1osobu
https://www.zlavomat.sk/cestovanie/pre-koho/pre...

ibaja29
autor
22. apr 2024

Rozpocet zalezi na kolko a kam by som sla samozrejme. Proste potrebujem vypnut nevadi mi ked tam bude aj viac ludi napriklad ale chcem ist urcite sama