Oplatí sa navštíviť na jeden deň kúpele Afrodita?

24. júl 2023

Ahojte oplatí sa ísť do rajeckych Teplíc do kupelov Afrodita na jeden deň? Viem že majú celodenný lístok ale či to nie je skôr take nobl že viacmenej len pre ubytovaných 😃 oplatí sa kúpiť si celodenný lístok alebo skôr len ten 3hodinovy?

melanta
24. júl 2023

My máme Aphroditu veľmi radi, ale vždy chodíme aspoň na 2 noci. Ale väčšina ľudí, ktorí tam sú, nie sú ubytovaní v Aphrodite, ale v iných zariadeniach. Nie je to nijak nóbl čo sa týka kúpaliska. A či 3 hodiny alebo celý deň, tak to ty musíš vedieť, či vás baví ležať, saunovať, sedkať v teplej vode. Ak máte deti, je dobré vedieť, že pre deti tam nič nie je.

autor
24. júl 2023

@melanta ďakujem, určite niekedy vyskusame aj s ubytovaním ale teraz chceme ísť len niekam k vode a tu mi to príde na úrovni keďže ma už veľmi nelakaju obyčajne kupaliska. Sú tam vonku pri vode k dispozícii aj nejaké bary alebo len reštaurácie kam už je treba sa prezliecť ?

tumira
24. júl 2023

my chodime tak, ze na cely den, je to podla mna najlepsie, pretoze mas tam kde ist, tam sa aj cely den podla mna clovek prebavi 😉

melanta
24. júl 2023

Vnútri priamo sú 2 bufety, kde si vieš kúpiť kávu či vodu. A potom reštaurácia, kde sa vieš najesť. Nemusíš vychádzať z areálu. A určite je to lepšie kúpalisko ako tie bežné, my sa tam veľmi dobre cítime.

autor
24. júl 2023

@tumira asi áno, aj tak tam musíme dlhšie cestovať čiže by sa asi neoplatili tie 3h. Už nech je poriadny relax 😄

terry658
24. júl 2023

Ak idete s deťmi tak 3 hodiny stačia. Ak ako dospelí a chxete relax a romantiku tak aj celý deň.

autor
24. júl 2023

@terry658 sme sami len sa ešte chcem spýtať vstupne na cely deň pre dvoch vyjde 90eur co mi príde naozaj veľa tak či sa to naozaj oplatí že je to tam take očarujúce

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
melanta
24. júl 2023

Áno, 90 eur celodenné vstupné pre 2, ak budete jesť, dáte si kávu, niečo na pitie, tak rátaj aj ďalších 40 eur. Či to je veľa pre vás za bežné kúpanie musíš ty vedieť. Z môjho pohľadu sa oplatí, pre iného nie. Ale ako som písala, nie je to nič nóbl, je to proste lepšie kúpalisko a ideálne pre tých, ktorí nemajú radi ruch a krik aquaparkov.

autor
24. júl 2023

@elizabet173 nemáme deti chceme ísť s partnerom niekam pri vodu ale niečo viac na úrovni preto padla táto moznost a zase keby mame dať okolo 500eur za dve noci v afrodite to si vieme predstaviť pobyt niekde inde 😊

melanta
24. júl 2023

@elizabet173 ak myslíš kúpalisko Laura, tam tiež nie je nič moc pre deti. Potom je v Rajeckej Lesnej kúpalisko Veronika, to je asi vhodnejšie pre deti, je tam aj tobogán. Ale ona píše, že nepáčia sa jej slovenské kúpaliská a chcela niečo lepšie. Tak žiaľ toho moc na Slovensku nie je.

melanta
24. júl 2023

Odkiaľ ste, z akej lokality? Keďže aj do Rajeckých by ste cestovali.

joannita
24. júl 2023

Autorka bezne chodime len na otocku do afrodity bez prespatia, nam to uplne staci. Vstupne je dost drahe ano. Ale je to tam pekne a je tam toho dost si myslim. Urcite to vyskusajte.
Mozete sa prejst po mestecku, dat si niekde obed, je tam pekny park....

autor
24. júl 2023

@melanta 2-3h to je nič, v pohode ráno vyraziť veď aj tak by sme tam určite už o 9rano nemali chuť byt vo vode a naopak večer nám cestovať nevadí. Čiže mi to príde fajn takto na jeden cely deň len som si nebola ista tou cena pomer kvalita či sa za tie peniaze neoplatí ísť radšej inam ale ani neviem čo take ,,lepšie,, tu ešte mame

autor
24. júl 2023

@melanta no veď toto že tu take nič nie je😃byt v afrodite cez noc mi príde drahé vzhľadom na to že to nie je pre nás niečo take extra ( možno zmením názor keď tam budem teraz to skor myslím tak všeobecne že okrem tých kupelov nás to tam nejak nelaka ) takze by sme tam šli len takto na cely deň ale ak to vstupne 90eur nezodpovedá nejakej paráde tak radšej pozriem niečo inde už aj s ubytovaním

maminkadeticiek
24. júl 2023

Uprimne mne sa v Afrodite nepaci.Je tam vela vela ludi,deti...Pre mna je ovela ovela pocitovo prijemnejsi wellnes Chateau Gbelany alebo Hotel Rozsutec vo Vratnej ak sa bavime o podobnej lokalite.

melanta
24. júl 2023

Pýtala som sa nie časovo ale lokalitou. Ťažko ti ponúknuť nejakú alternatívu.

autor
24. júl 2023

@melanta Zapadne sk, stredne, kľudne Tatry alebo keď Česko tak Morava .ale čo som hľadala a pozerala málokde niečo takéto je potom už vyslovene len hotely ktoré majú tak 1 bazén

autor
24. júl 2023

@maminkadeticiek áno aj deti? To by som ani nečakala vzhladom teda na to že tam pre ne nič nie je.ale to mi neprekáža no a ako to je trebárs s lezadlami, je šanca si nejaké obsadiť ?

melanta
24. júl 2023

@maminkadeticiek Chateau Gbelany je veľmi pekné miesto, ale oni chcú kúpalisko, aspoň tak autorka píše, nie hotelové wellness.

hankab
24. júl 2023

Za mna je super Podhajska, je tam vonkajsie kupalisko aj Bazenovy svet s roznymi atrakciami a teda vstupne ani nahodou 90€ preboha 😅
Tam ti stacia aj 3h vo vnutri kedze je tam tepla voda ktora vycerpava, ja som velakrat uz aj po 2h vykupana az az. Zavisi ale od likality lebo ak ste od Tatier, tak jasne ze kvoli ceste sa vam to neoplati.

sarahh09
24. júl 2023

Ja odporúčam 3hodiny sú dosť postačujúce.
Úplne stačí na relaxáciu.
Je to tam pekné.

autor
24. júl 2023

@melanta aby som bola presnejšia nemusí to byt vyslovene kúpalisko, len nech je bazén aj vonku aby sme si mohli užiť slnko a aby teda sa tam dalo ísť bez ubytovania

autor
24. júl 2023

@sarahh09 všimla som si až potom že vstupne je na 2h a nie 3. To už mi príde malicko keď to nemáme uplne poruke

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
melanta
24. júl 2023

Spomenutá Podhájska je podľa mňa jedno strašidelné miesto, otrasné. Ak si zo západu a pôjdete cez týždeň, nie piatok a víkend, tak St. Martins Therme, Therme Wien, Maximus Resort pri Brne. Tiež Zochova chata je super, ale tam je vstup 50 eur na 4 hodiny myslím.

sarahh09
24. júl 2023

Ano ale ta hodina sa da doplatiť, kľudne sa dá kúpiť na 3hodiny.
Skúste si zavolať na info a zistíte viac.

minutka
24. júl 2023

3 h budu uplne postacujuce

mmmmn
24. júl 2023

Pozri aj penzión Marko v Turanoch. Nechodí tam veľa ľudí, majú aj vonkajší bazén s výhľadom. Vo vnútri plavecký, vírivku. A reštaurácia je výborná.

sense
24. júl 2023

Mne stačili v afrodite aj 3 hod na saunu a bazén...