Nápady na víkend

28. aug 2024

Ahojte, s priateľom, mojou kamoskou a jej priateľom máme na pláne ísť niekde na víkend, niekde sa ubytovať plus pobehať po pamiatkach alebo výhľadoch,atrakciach hocičo, ale nenapadá nás nič čo by sme mohli spojiť aj s ubytovaním… budem rada za každé nápady od vás☺️

adabise683
28. aug 2024

Skuste Banska Stiavnica a okolie

zlatkab2
28. aug 2024

Tam je veru krásne, tak veľmi rada chodievam. Nepíšeš odkiaľ ste napríklad. Mne ako prvý napadol Liptov, lebo tam plánujeme ísť. Páčilo sa nám aj na Spiši v Slovenskom raji. Záleží, čo chcete pobehať a vidieť.

katkaseiner
28. aug 2024

mozno len napad, kedze je to trochu dalej....my sme sa vratili pred tyzdnom z Ceskych Budejovic... z BA cca 3,5 hodiny cesta, pozreli sme Cesky Krumlov, Hluboka, Tabor, Trebon, pivovar v Ceskych Budejoviciach. Boli sme ubytovany v Residence Marianska v Ceskych Budejoviciach. - zamky v Hlubokej a v Ceskom Krumlove su nadherne.... ani som netusila ze to tam tak zije... pri CR ma vzdy napadla len praha

struhanka
28. aug 2024

Banská Štiavnica - kalvária, tajchy, Starý a Nový Zámok, Banské múzeum.

Liptovský Mikuláš a okolie - Stanišovská jaskyňa, Demänovská jaskyňa, Slovenské múzeum ochrany prírody a jaskyniarstva, Kvačianska a Prosiecka dolina, mlyny Oblazy, Žiarska dolina.

Zvolen - Pustý hrad, zámok.

Bardejov - Bardejovské kúpele, centrum mesta, Bašta.

Pekne je aj v Slovenskom raji či na Muránskej planine.

zorkahorka
28. aug 2024

Trnava a okolie - gead dobra voda, klastor katarinka, rozarium+kastiel dolna krupa. V okoli su eare dalsie kastiele, bluzko su piestany,mna ohromil svaty jur