Kemping s dieťaťom

prirodalieci
17. máj 2024

mamicky ktore chodite na kemping sami s detmi, najde sa tu taka ? alebo ako rodina? chcela by som to tohto zakusnut, a robit to parkrat za rok, raz sme boli minuly rok no bohvieako sme sa nevyspali, inak bolo to super .
Nejake tipy? Nosite aj sprej na medvede? dakujem. :D

sun_shine_2020
17. máj 2024

@prirodalieci pozri na FB outdoormamas a Dana Arvay davala prispevky ako chodila s detmi😁

prirodalieci
autor
17. máj 2024

@sun_shine_2020 dakujeem :D no super by bolo aj s takou dobrodruznou maminkou ist, ze babska jazda s detmi :D

sun_shine_2020
17. máj 2024

@prirodalieci teraz tusim organizuju outdoormamas festival na duchonke 😁 pridaj sa do skupiny a urcite najdes kooopec napadov a aj mamiciek s detmi na stretko/spolocnu kempovacku 😊

prirodalieci
autor
17. máj 2024

@sun_shine_2020 moc ludi nemusim :D ako raz za cas fajm, preto preferujem solo tripy alebo tak s niekym jednym este :D ale pozriem diky 🙂 ty si tiez na taketo veci?:D

madeincssr
17. máj 2024

@prirodalieci myslis sama a dietatom/detmi do stanu niekde mimo kemp? Bal by som sa o vas... Aj keby to bolo ze dve maminy s detmi. Ved najprv skus prirodnejsie kempy, zo zaciatku mozno aj s chatkami a ked sa zapraxujete, tak stan a potom sa uvidi.

prirodalieci
autor
17. máj 2024

@madeincssr ved jasne, ja som bola s priatelom tam je to ine a neboli sme daleko, boli sme pod takym altankom tak to bolo super :D

lucik194
17. máj 2024

je tu skupina o kempovani, pridaj sa tam

sun_shine_2020
18. máj 2024

@prirodalieci my sme pred detmi boli stanovat v Chorvatsku a za nas to boli uzasne dovolenky 🤩 teraz by sme tiez radi isli ale netusim ako sa zbalime s 2 detmi, kempingovou vybavou a vsetkymi vecami do auta 😂 ale najskor by sme stanovanie s detmi chcrli vyskusat na zahrade u nasich/svokrovcov, aby sme vedeli ako na to reaguju deti 😁

lucik194
18. máj 2024

@sun_shine_2020 toto je zly prístup. chodte priamo na jednu noc do kempu. niekde na SK. niekde pobliz kde byvate.

lebo deti na zahrade budu v znamom prostredi, budu reagovať uplne inak ako v neznamom. a vy potrebujete zistit nezname prostredie ako reaguju. hlavne to aby sa zorientovali, neodbiehali nikde ked sa stavia stan......
kde mate parcelu, podla coho ju spoznaju......
proste troska diskomfortu.
chodíme s detmi x rokov stanovat. my mame na aute box, inak by sme sa zo vsetkymi rarohami nezabalili 😅😅😅

sun_shine_2020
18. máj 2024

@lucik194 ja skor riesim ci sa deti nebudu bat ist do stanu ako takeho 😁 zatial chodime iba okolo stanu, ktory ma decathlon postaveny pred predajnou 😂 minule uz dcera nabrala odvahu a vosla aj dnu 😁 cize my sme zatial v takej zoznamovacej faze 😁

dankabetka
18. máj 2024

@prirodalieci ahoj, neviem ci toto pomoze ale boli sme karavanom - v casoch korony ( chlapci mali 2 a 5 rokov )....mali sme trasu Sturovo, Betliar, Liptovska Mara...tyzden, pacilo sa nam velmi. Dalsie leto ( 3 a 6 rokov )sme sli len do Sturova na to kupalisko do stanu na 3 noci a do stanu... Kemp bol plny deti..decka sa nam vysantili...nasim sa pacilo...za mna 3 noci v stane su strop....dlhsie by som nedala..minuly rok sme chceli ist tiez, ale planovany vikend nebolo vhodne pocasie, tak sa nepodarilo, tento rok maju (5 a 8 ) a pojdeme urcite ...chcem ist do kempu v Sturove na vikend ( 2 noci ) a do kempu v Dunajskej strede ( 2 noci )...jedno z toho snad klapne toto leto...
Mame dva stany, v jednom ja so synom v druhom muz so starsim, nejake extra vybavenie nemame...pre nase deti je to zazitok...stavaju stan aj v obyvacke 😂🤣 pocas roka

lucik194
18. máj 2024

@sun_shine_2020 nech sa podari 😘