Kam na predĺžený víkend?

dominyca9
12. júl 2023

... vlastne to ani nemusí byť víkend. Asi sme sa zobudili neskoro, no až terez okolnosti ukazujú, že môžeme do cca polky augusta niekam na nejaké 3 noci vybehnúť. Máte nejaké tipy? Ideálne západné, stredné alebo južné Slovensko. Miesto, kde to prežijú 2 a 6 ročné deti i dospelí. Možno niekde pri vode/bazéne? Ďakujem za každú radu. 🙂

athena27
12. júl 2023

@dominyca9 ak západné Slovensko kľudne aj Bratislava alebo okolie, je tam čo pozerať Zoo, plavba po Dunaji na Devín, veľa kúpalísk atď, alebo potom viac západ smer na ČR Holíč - je tam kaštieľ a dá sa urobiť krátka plavba loďkou na hodinku alebo Baťov kanál, už potom je kúsok ČR a krásne Lednice a Valtice s krásnymi záhradami možnosťou previesť sa loďkou či odviesť na koči k Minaretu.. Ak stredné Slovensko tak napríklad Banská Štiavnica tam je zas veľa tajchov ak máte radi jazerá, je tam blízko aj vodný raj Vyhne a Kamenné more, veľa prírody na okolo ak máte radi turistiku - pekná je prechádzka na Sito a okolo jazera Počúvadlo. Ak južné Slovensko tak Štúrovo je taká klasika kde sa deti vybláznia v bazénoch a na tobogánoch teda aspoň to 6 ročné 🙂 a na skok je krásny Ostrihom.

otvorena
12. júl 2023

@dominyca9 ahoj my sme našli presne na 3noci chatku kde budeme sami s deťmi ..ale veľa už je obsadených ledva sme našli

athena27
12. júl 2023

@dominyca9 ešte ma napadli Bojnice to je pre deti fajn zoo, hrad, kúpalisko, výhliadka 🙂

otvorena
12. júl 2023

@dominyca9 presnejšie bystrá ale to je niekde skoro v lesoch 😅na samote

dominyca9
autor
12. júl 2023

Ďakujem, dievčatá, za tipy. 🙂 Určite popozerám a snáď niečo aj takto neskoro nájdem.

vamajka
12. júl 2023

@dominyca9 pozri zlavomat ja tam vzdy nieco najdem

sajmonka_1216
12. júl 2023

my plánujeme ísť tiež do bojníc.. v jednom meste máš plno aktivít, netreba nikam chodiť autom, všetko je po ruke..🙂

dominyca9
autor
12. júl 2023

@sajmonka_1216 Tiež mi Bojnice napadli medzi prvými, hoci sme tam boli už viackrát. Máte už vyhliadnuté ubytovanie?

sajmonka_1216
13. júl 2023

@dominyca9 na zlavomate 🙂 s polpenziou sme chceli hlavne.. je tam toho veľa, ani si nevyberieš :D my sme tam ešte neboli

zuziiiii
13. júl 2023

@dominyca9 tiež ideme na dve noci do Bojnic konkrétne penzión Hujer

dominyca9
autor
13. júl 2023

@zuziiiii @sajmonka_1216 Ďakujem baby, pozerám. 🙂

bubu65
Odpoveď bola odstránená
Zobraz