Hotel Sitno

bera123
11. aug 2024

Ahojte mate skusenost s hotelom sitnom s detmi? Chceli by sme na vikend tak ci sa oplati, dakujem

oblecenie99
11. aug 2024

@bera123 Neviem, či pomôžem, ale My máme čerstvú skúsenosť s iného Trinity hotela (Atrium v Novom Smokovci) a za nás super, najmä čo sa týka programu pre deti. Navyše Sitno vyzerá lepšie aj na fotkách, najbližšie sa chystáme vyskúšať tam.

veronika2316
11. aug 2024

Do sitna chodí sesternica určite sa oplatí je tam super program aj pre deti nudiť sa nebudete my sme boli minulý rok v hoteli Atrium boli dobre len tam je nevyhoda že nie sú vonkajšie bazény čiže hentam to budete mať super

bera123
autor
11. aug 2024

@oblecenie99 v atrium sme boli aj my tiez super
@veronika2316 ako o bazeny mi nejak nejde skor deti nech maju program

belaanabela
11. aug 2024

@bera123 my tam ideme budúci týždeň #boli sme i min.rok a bolo Dobre až na počasie....ale to neovplyvníš...

veronika2316
11. aug 2024

@bera123 tak program určite budú mať o to sa neboj 🙂 keď sa ti ľúbili v hoteli Atrium bude sa aj tu veď to je tiež ich hotel

veronika66
11. aug 2024

@bera123 boli sme aj Atrium aj Sitno a za mňa sú to dva top pre deti čiže určite sa oplatí. V sitne je plus ze .aj aj obedy švédske stoly ktoré v Atriu niesu

ivana04
18. aug 2024

@bera123 my sme boli v Hoteli Sitno v july prvykrat na tyzdennom pobyte a urcite nie posledny. Za cely pobyt som nenasla nic, co by sa dalo vytknut, naozaj od sluzieb, cez stravu, animacny program, zabava pre deti, bazeny,okolie, za nas naozaj TOP 👌 chceli sme ist tento vikend znova, ale mali obsadene, asi aj to svedci o spokojnosti klientov 🙂 takze ja urcite odporucam.

oira
18. aug 2024

Sitno odporúčam, programu s animatormi je tam viac než dosť a rôznorodého. A aj svoje aktivity tam viete riešiť (napr minigolf, basketbalový kos, detsky kutik a pod) a ešte aj bazény nonstop 🙂