Grand Hotel Kempinski - wellness

24. jan 2024

Ahojte možno budete vedieť poradiť, dá sa do tohto hotela zájsť čisto len na welness alebo je to tam len pre ubytovaných?
Pripadne viete mi poradiť kam sa dá ísť len čisto na welness kde to majú takto krasne ?
Ďakujem 🙂

princess59
24. jan 2024

Permon, top

dreamax19
25. jan 2024

Ahoj, cez tyzden bez problemov vies ist do Kempinski na wellnes, cez vikend to zvyknu obmedzovat ak je hotel plny. Kazdopadne odporucam rezervaciu, kludne zavolaj na recepciu, oni ta prepoja do ZION spa. Cena je ale trosku vyssia, 90€/osoba. No podla mna to za tie peniaze(ak nie si ubytovana) nestoji. Ak idete dvaja, date si nejaky drink pri bazene, uz si kludne cez 200€. Cez tyzden sa tam da ubytovat za 280€/noc pre 2 osoby s ranajkami 🙂 samozrejme wellnes v cene, to si myslim, ze sa oplati viac 🙂

autor
25. jan 2024

@dreamax19 ahoj ďakujem za super odpoveď, 90€ za čas strávený iba vo welness je fakt prepal 😃 ozaj sa oplatí už aj na noc keď tak no to sme veľmi nechceli, ale premyslím ešte raz vďaka 😊

dreamax19
25. jan 2024

nie je zac 🙂 hore ti tiez bol odporuceny hotel Permon, tiez je fajn, len to nie je take fancy ako Kempinski. Ak ti mozem odporucit, tak sice mensie, ale krasne a utulne wellnes je v Hoteli Lomnica, vstupne je 30€/osoba na 2hodiny. Oproti Kempinski maju ale napriklad virivky vonku pod holym nebom, co je najma teraz v zime super 🙂

autor
26. jan 2024

@dreamax19 vau super, tak s tými vonkajšími vírivkami to je o inom, veľmi ďakujem za tip 👌🏼😊

dreamax19
26. jan 2024

rado sa stalo, ak pojdete dajte vediet ci sa pacilo 🙂

lakebabe
30. jan 2024

Za mňa krajší wellnes je v Permone, v Kempinskom nie je nič výnimočné, len výhľad na pleso, ale Permon je krásny, veľký saunovy svet a ked ideš bez deti spodok je pre dospelých len v plachte a všetko super.
Pokiaľ chcete ešte aj so spaním odporúčam Grand hotel bellevue v Smokovci, ten je za mňa top na ubytovanie s wellnessom wellnes majú krásny q tiež sa tam sa tam da ísť len okupat nemusíš bývať keď sme boli veľa tam bolo z iných hotelov

dreamax19
30. jan 2024

@lakebabe nemyslite vazne, ze Bellevue je dobry hotel. Ten zaspal dobu a zastal tam cas tak pred 20 rokmi. Izby stare, vybyvane, este aj tie, ktore prerobili tak len premalovali, ze su flaky na stenach. Do wellnesu ides cez niekolko desiatok dlhu chodbu, kde je zima. Gastronomia je miziva, ranajky asi po hoteli Montfort najslabsie ake som kedy mal. Ak uz tak 4* hotel v Tatrach, ktory ma fajn ubytovanie je Grand Hotel Praha, von maju panoramaticky, vyhrievany bazen. Fakt na Bellevue kto povie, ze je dobry hotel ma bud velmi nizko nastaveny standard, alebo nema nacestovane a nevie co su dobre sluzby.

lakebabe
30. jan 2024

@dreamax19 bola som tam pred troma týždňami boli sme nesmierne spokojní záleží aku izbu si človek zaplatí mali sme apartmán na najvyššom poschodí izba bola krásna čistá kúpeľňa úplne nová, strava menší výber ale vynikajúca a do welnesu nemusíte ísť cez podzemie ale aj cez recepciu. Nacestovane mame X hotelov a welnesy dávame každý mesiac za nas bolo super a vo februári sa tam vraciame. Praha je za mňa stará neprerobena ,izby otrasne už nikdy viac ,welnes majú pekný, ale čo sa týka ubytovania bol pre nás krajší Belevue. Lomnica je top v Smokovci ale záleží aký má pani budget. Mame pochodenu väčšinu hotelov v tatrách aj po Slovenskua v zahraničí a teda nenasla som na Belevue nič co by nám vadilo . V januári tam boli ľudia čo mali pochodenu väčšinu Tatier a boli tam aj takí čo tam boli šiesty krát. Tak každý má iné kritériá myslím ze štandard mam dosť vysoko nastavený a tu som skutočne nič negatívne nenasla len si treba priplatiť za nadštandardné izby

dreamax19
30. jan 2024

@lakebabe no neviem. Zjavne mame inak nastavene standardy co sa kvality ubytovania tyka. Ale ja pravda, ze v Prahe som dlhsie nebol, chodime len do Lomnice(ktora je mimochodom v Tatranskej Lomnici a nie Smokovci 🙂 ) alebo do Kempinski co sa Vysokych Tatier tyka. A este hotel Partizan na Taloch, ale to len s detmi kvoli kutiku a animacnym programom. Ak ideme vo dvojici tak len tieto dva hotely.

lakebabe
30. jan 2024

@dreamax19 v Prahe sme boli na jeseň ,stuchnute neprerobene, kúpeľne veľmi zle, hovorím my sme nenašli jednu negatívnu vec na Belevue a svedcia mu o tom aj recenzie na bookingu že nie sme jediní Komu sa tam páči welnes mal tiež pekný takže za nas fajn.
Kazdy nech ide kde sa mu paci ,ja sa tam rada vrátim