Dovolenka so psom

6. aug 2024

Ahojte,
prosím poraďte mi nejakú dovču tu na SVK so psíkom. Niečo zaujímavé aj pre dieťa 16r.
Ľahká turistika, zaujímavosti, miesta, kde nás pustia aj so psom. Miesta, ktoré máte overené. Ubytko si nájdem cez booking.
Lokalita - sever slovenska. Ďakujem

barb06
6. aug 2024

my sme boli v Tatrách, stará lesná ... na bookingu mám skúsenosť, že aj hotely, ktoré nemajú problém so psami, tak na bookingu sú ako dog unfriendly

mirkam3
6. aug 2024

Za mna Ždiar. Kopec pekných ubytovaní, krásne výhľady, nekonečný vyber tatranských túr, pripadne wellness alebo chodník v korunách stromov, blízko do Pienin na jednodňové výlety, (nenáročný) splav Dunajca na pltiach, pripadne bicyklovanie/prechádza so psom po brehu, na skok na výlet do Poľska, atd atd. Viete si vyplniť program každý deň.

natalia1619
6. aug 2024

My sme teraz v Blatnici, krásne prechádzky po blatnickej a gaderskej doline, psov je tu veľa, my máme 4. V okolí veľa výletov Martin, klastor pod znievom, valca...

autor
7. aug 2024

Ďakujem za tipy. Viem, že sú miesta napr. v Tatrách, kam sa so psom nedostanem. Preto ma zaujímali hlavne vlastné skúsenosti. Tiež niektoré atrakcie a miesta neakceptujú psov.

barb06
7. aug 2024

je lepšie si dopredu zistiť ako to je so psami, napr. Bachledka a chodník v korunách je super, ale my keď sme boli na Lipne na chodníku v korunách stromov, tak psy museli byť dole v klietke, nemohli ísť hore, alebo s ním niekto zostane dole. V tatrách sme v podstate nemali problém, v reštauráciach sme sedeli vonku na terase, ale čo sa týka atrakcií, tak to treba zistiť