Dovolenka - Orava, Liptov

23. feb 2024

Ahojte viete mi napisat,ci najdem nejaku dovolenku na 4 dni pre 2 dospelych a 1 dieta (14r) s polpenziou,bazenom do cca 700€ bud na Orave alebo Liptove?dakujem
Ak ano poprosim link na penzion;)

ivana11155
23. feb 2024

A to na leto, ci zimu myslis? Ak na leto skus penzion Slanicky dvor, tam ta to vyjde aj lacnejsie ako 700.

autor
23. feb 2024
santosanto
23. feb 2024

@ivana11155 slanický dvor a podobné penzióny sú z veľkej časti obsadené zahraničnými pracovníkmi (India - stavba obchvatu TS, UA a iné národnosti), byť autorkou príspevku, tak radšej pozriem ubytovanie v Zuberci (je tam pekná príroda a nie je to ani moc ďaleko od LM aquapark atď)

autor
23. feb 2024

@santosanto a v zuberci nevies nazov aspon ze co hladat?

gabriellka
23. feb 2024

Skús pozrieť koliba josu. Ak budete autom tak sú tam kúsok aj aquaparky. Oravice a v dolnom Kubíne tiež niečo ale tuším iba vnútorne bazény. Zuberec je krásny.

autor
23. feb 2024

@gabriellka tu som pozerala na bookingu a bola som prekvapena aka nizka cena mi vysla a fotky celkom pekne ,tak rozmyslam ci to neni odrb

santosanto
23. feb 2024

Pochádzam kúsok odtiaľ, takže som nikdy nepotreboval ubytovanie v tej lokalite. Normálne si zadaj do vyhľadávača ubytovanie Zuberec (tam toho nájdeš veľa) alebo booking, airbnb a podobné stránky a tam si určite vyberieš z ponuky presne takú aká Vám bude vyhovovať

jaaty
23. feb 2024

V Zuberci odporúčam Penzión u Michala.

hlinka77
23. feb 2024

Pozri aj Julianin dvor v Habovke, to je pri Zuberci.

autor
23. feb 2024

A tam.je len ten wellnes v Oraviciach?

jaaty
23. feb 2024

Oravice sú od Zuberca autom asi 15-20 min. Tam je vnútorný aj vonkajší bazén. Wellness, resp. saunovy svet je aj v penzióne u Michala. Na ich stránke sú aj fotky (pozri penzión u Michala Rohace). V penzióne u Josu je menší bazén aj bowling. Asi 10 min autom je Múzeu oravskej dediny.

autor
23. feb 2024

@jaaty dakujem pozriem

fantafany
21. mar 2024

Nám sa moc pa i drevenicezuberec