Dovolenka na Slovensku

17. máj 2024

Prosím poradíte mi nejakú dobrú dovolenku poprípade hotel? Ubytovanie ?
Mamina bude mat narodeniny,chcem jej,a jej kamoske zaplatiť vylet na Slovensku
Niečo tak na 2-3 dni ale aby nesedeli len na izbe a welnese ale aj niečo videli ☺️
Auto nemajú 😟 tak poprosím hlavne niečo kde nebude problém sa presúvať aj vlakom taxik autobus…
Ďakujem krásne

sims122
17. máj 2024

Co tak Tatranská Lomnica? Je tam Expozícia tatranskej prírody, múzeum Tanap, Ski múzeum, Skalnate pleso, Relax park s jazierkom, Prameniste, vlakom spoje do Starého Smokovca, na Štrbské pleso...

hortenziaj
17. máj 2024

Ja by som odporučila banskú Štiavnicu, za mňa pekne mesto a aj pešo by tade vedeli chodiť, mhd, pripadne vlakom do banskej Belej, zvolena. To mesto keď vidíš, to je taka srdcovka si myslím. Alebo ak nie na svk, tak prahu by som im poriesila, vieš nájsť aj lacnejšie úbytko. Jazyková bariéra tiež žiadna

pralinka86
17. máj 2024

Liptovský Ján, Bojnice, Piešťany...zalezi aj odkial ste, aby necestovali cely den zase a aj co radi robia

lucik194
17. máj 2024

no hlavne napis odkiaľ, lebo to je dolezite, lebo ist na 2-3 dni 500 km je blbost

zorkahorka
18. máj 2024

Najlepsia infrastruktura je v tatrach. Ale na presuny je ok aj terchova - chodi tam vlacik, pripadne lm - do jasnej chodia busy

fido69
21. máj 2024

Koľko má mama rokov? Má nejaké pohybové obmedzenia? Čo ju zaujíma? Chodí na turistiku alebo radšej nakupuje? Je nutné sa orientovať podľa nej a jej záujmov
. 😉

autor
22. máj 2024

Mamina bude mat 60 radi s prejdú ale aj oddychujú
Ame z východného Slovenska čiže cesta až do Bratislavy by asi bola dlhá pre nich
Skôr hľadám nejaký pekný hotel alebo bývanie kde vy si oddýchli ak by mali welnes bolo by to super a večer niekde do mesta na pizzu posedieť
Hory ich veľmi nelákajú