Čo plánujete robiť cez dovolenku?

zeldia
1. júl 2024

Čo plánujete robit cez dovolenku? Bez ohľadu na to kde budete, chcete sa opaľovať, citat, plávať, ucit sa nieco, upratovať, nic len spat…
Taká volna téma snáď sa nepohadate😉

palicka
1. júl 2024

@zeldia tento rok hlavne dovolenkovať, po x rokoch. Len tak leňošiť… a možno konečne niečo čítať, ale také čo nemusím, ale chcem!

minenkak
1. júl 2024

@zeldia ja milujem dovolenky, kde len ležím,spím na slnku a snorchlujem vlastne,to na každej.Jedine cez zimu celú dovolenku prelyzujeme,ale aj to je relax

larinka552
1. júl 2024

@zeldia dovolenka bude v zime, ak bude...
Cez volne dni v lete planujem hlavne opalovanie a plavanie ☀️💦🍹

zeldia
autor
1. júl 2024

Ja som už festivalovala a chystám sa ešte na jeden tvorivý kurz. Mám rozcitanu kriminálku teda nic narocne a chystám sa trocha intenzívnejšie upratat aj u seba aj u mamy. A zavárať. Celkom sa na to tesim bude to aktívna dovolenka.

martinkatinka
1. júl 2024

Spoznavat tu krajinu a ochutnavat nove veci. A vstupit prvy krat do mora

zeldia
autor
1. júl 2024

@martinkatinka oooo tak to je pekne😉 uzi si to.

marcellka32
1. júl 2024

Spoznať ostrov krížom krazom, ochutnať miestne jedla, kúpať sa v mori, spoznať nových ľudí, čítať, dobrý film, ...

slavomira236
1. júl 2024

@zeldia prave som na dovolenke s dvoma detmi v bulharsku. Len beham za detmi po bazenoch napchavam sa pijem drinky kavy kapucina..2krat ma den plaz tam tiez musim deti strazit lebo okrem dnesneho dna vlny neskutocne.

alandra
1. júl 2024

Prežiť, a dúfať že nebudeme musieť po 2dňoch utekať domov.Ideme po 1x k moru - muž ani obe deti ešte neboli.Roky som to bojkotovala skrs staršiu dcéru - je autistka s ťažkým mentáln. postihnutim , ale twnto rom ma ukecal - nech to skúsime hlavne kôli mladšej dcere. Hrozne sa toho bojím a nahradšej by som nešla. Ideme do IT Bibione... Ale dúfam že tá mladšia sa aspoň raz okúpe v mori....

zobaka
1. júl 2024

uzili sme si more, inu kuchynu, krasy tohto sveta, prechadzky, iny vibe, ktory mi uz velmi chybal

luccija
1. júl 2024

@alandra držím palce nech si užijete oddych
@zeldia na aky kurz?
Pre mňa je dovolenka to, že nebudem musieť variť, žiadny obchod nič len oddych, voda a kľud.Ale ešte nemáme nič zajednane chceme ísť až koniec augusta.Dovtedy veľa bicyklovania, chcem maľovať izbu..

cukroska
1. júl 2024

@zeldia Vidieť na živo a spoznať trochu konečne to o čom som roky len čítala a snívala 😍 A chystáme aj menšiu prerábku detskej a maľovanie aj zaváranie,letné kino,letné koncerty a všetko to čo k letu proste patrí. Výlety,kúpanie,oslavy,grilovačky,letné vyjedačky a tak..

h2
2. júl 2024

Na tejto, na ktorej práve som: chodiť po horách, pozrieť pár jaskýň, kaštieľ a hlavne stráviť čas s mojou mamou, ktorá je tu so mnou a mojím synom. Na tej ďalšej, s mužom a synom, skôr oddychovať pasívnejšie: kúpať sa v mori, vylihovať na pláži, jesť miestne jedlá... 😍
Okrem toho cez voľné dni milujem aj byť doma, kúpať sa v bazéne, tráviť čas na záhrade, grilovať s rodinou...

zeldia
autor
2. júl 2024

@luccija kreatívneho písania a veľmi sa tesim.

jana005
2. júl 2024

@slavomira236 ahoj, kde presne v Bulharsku ste?
My ideme totiž tiež a nechceme veľké vlny 😁

tilly
2. júl 2024

Tento rok sme boli vegas, poznavacka, Taliansko poznavacka. More máme za sebou tiež, tam sme pozerali mestečká a nové pláže, večer hrali karty, taká pohoda. Hory pred sebou, takže bicykle, turistika nás čaká. A ešte na jeseň more, tam pôjdeme asi sami s mužom, tak bude romantika aj akcia 😅

slavomira236
Včera o 21:21

@jana005 uz sme dnes odisli na obed. Boli sme hned na zaciatku slnecneho za nesebarom