CK Daka - cesta z Bardejova do Prešova

yerdna
5. máj 2024

Dnes som postrehol, že cesta autobusom CK Data stojí z Bardejova do Prešova 11eur, normálna cena inde je okolo 2.30 eur... Ck daka je dobre zdieranie ľudí... Mafia...

viestta
5. máj 2024

Klasicka primestska doprava (SAD, Eurobus) je dotovana statom, VUC. DAKA je sukromna cestovka, ktora musi vygenerovat zisk.

la_dolce_vita
6. máj 2024

Jednak to bude iny typ autobusu a jednak je to predpokladam so sprievodcom. Takze ak clovek nechce tolko zaplatit, je moznost ist po vlastnej linii.

yerdna
autor
6. máj 2024

@viestta tak ale jedna zastávka pár km 11 eur? Však to lietadlom stojí menej...tam nejde o dotovanie štátom...

yerdna
autor
6. máj 2024

@la_dolce_vita načo ti je sprievodca z Bardejova do Prešova??? Ja nehovorím o zájazde ale o linke z Bardejova do Prešova

viestta
6. máj 2024

@yerdna ty sa tu uplne zbytocne rozculujes. Pouzila si komercnu linku, zaplatila si komercnu cenu. Nabuduce sa odvez SAD-kou, ktora ma ceny dotovane z verejnych zdrojov. To nie je chyba prepravcu, ale tvoja, ze si nevies najst vyhodnejsie spoje.

matej2227
7. máj 2024

@yerdna veď z Bardejova ide aj SADká, alebo vlak. Daka je skôr na dlhšie trasy z Prešova do Nitry stojí lístok cca 20€ a hlavne nie je tam veľa medzi zastávok. Takže výhodné skôr na 300 a viac km trasy..

yerdna
autor
7. máj 2024

@viestta ty si mimo ako traky

viestta
7. máj 2024

@yerdna ja som mimo a ty si nevies najst spoj. Co uz

ckdaka
8. aug 2024

Dobrý deň, nech sa páči, ak by mal niekto záujem využiť naše expresné linky 🙂 Pri každej ceste je uvedená cena https://bus.daka.sk/

yerdna
autor
8. aug 2024

@ckdaka to je svatokradez tie vase ceny

ckdaka
10. aug 2024

@yerdna Nikoho nenutíme ísť našou linkou, samozrejme, máte na výber. Pekný deň.