Chata pre veľké osadenstvo

pandusica
11. aug 2023

Ahojte, potrebovala by som poradit nejaku chatu na Slovensku, na mieste v podstate az tak nezalezi, ale nieco kde sa da najma turistikovat a ist na nejake mensie zaujimave vylety. Plus kde by vedeli dat vsetko potrebne pre uplatnenie rekreacneho poukazu. A teraz pre kolko ludi:

1. Rodina - 2 dospeli a 2 deti (3 roky a 1 rok)
2. Rodina - 2 dospeli a 4 deti (13,10, 7 a 2 roky) tu asi dve izby pre 3 ludi
3. Rodina - 3 dospeli
4 Rodina - 3 dospeli ( tato rodina je ale otazna).

Ak viete o niecom takom, prosim napiste.

a_alexandra_a
11. aug 2023

Ja som niečo podobné hľadala a ja neviem, či ja mám skreslené predstavy, ale dať za prenájom chaty na 3 noci na Slovensku 1990€ a 500€ depozit mi príde totálne ustrelené. Za to môžem ísť na týždeň k moru a nie na tri noci tu "za humná".
Tak ja len, aby si počítala s rôznymi cenami 🙂

kollarovci
11. aug 2023

@a_alexandra_a no tie ceny na slovensku za chaty su fakt sialene 😒.My ideme zajtra ja to 18 miestna chata ideme 4 rodiny takze cenu si rozdelime este tak sa da keby mame platit len my celu chatu ako nehrozi my ideme do Jezerska chata u rezbara

a_alexandra_a
11. aug 2023

@kollarovci Mne to príde stále divné, pýtať za jednu chatu na víkend takmer 2000€ 🙄 Ale to sú presne takí slovenskí podnikatelia... čo najviac a najrýchlejšie zarobiť.

tezuzy
11. aug 2023

@pandusica Skus pozriet Psotkova chata za Tatranskou Strbou…Zalezi aky komfort ocakavate…Ale je tam kuchyna s vybavenim, kopec izieb, velka jedalen, spolocna izba, krasne prostredie…

3petka
11. aug 2023

skus pozrieť toto, nová chata veľmi milí majiteľia, krásne prostredie
https://www.megaubytovanie.sk/chalet-bella

markaterka
11. aug 2023

Pozri aj chata Luka Gôtovany

drakvak
11. aug 2023

@kollarovci To je parádna chata, budete spokojní. Ale potraviny si nakúpte vopred, v Jezersku veľmi nie je kde 😉

kollarovci
11. aug 2023

@drakvak dakujem za radu😀dufam ze budeme spokojny

natalschen
11. aug 2023

@pandusica na Liptove , pre 5 rodín ideálne
https://www.megaubytovanie.sk/vila-vcielka
Myslím, že to vyjde okolo 300 € za noc za chatu