Budem musieť zaplatiť za skorší odchod domov?

9. júl 2024

dobry den. som ubytovany na jednom internate na 30 dni a zaplatil som za to vopred a v den odchodu sa mam prist odubytovat. nastala ale taka situacia ze sa budem musiet domov o 10 dni skor. v potvrdzovacom emaily o rezervacii bolo pisane ze storna nevykonavaju. co to presne znamena? budem musiet zaplatit za to ze odidem skor? je mozne odist skor?

h2
9. júl 2024

Zaplatiť nie, ale za tých 10 nevyužitých dní ti peniaze zrejme nevrátia.

petamich
9. júl 2024

odist skor mozes, peniaze za 10 dni ti nevratia

really8
9. júl 2024

Co si myslis ze ta tam zamknu a nepustia?

crazy_cat_lady
9. júl 2024

kedze storna nevykonavaju, ziadne peniaze ti nevratia aj keby si odisiel hned teraz..

autor
9. júl 2024

@really8 co ja viem

autor
9. júl 2024

@h2 je mi luto tych penazi no nie je ina moznost bohuzial :(

really8
9. júl 2024

Akoze vazne? Maju to zaplatene. Je im u zadku ci sa tam ukazes vobec. Nie je to basa. Rozmyslaj prosim ta

akje
9. júl 2024

@really8 normalne sa pyta, co ti vadi?

januska12323
9. júl 2024

Zaplatil si za 30 dní tak to máš vybavené na 30 dní, koľko tam budeš je len tvoj problém.

jaskolka
9. júl 2024

Odísť môžeš, kedy chceš, ale peniaze ti nevrátia.

h2
9. júl 2024

Skús sa dohodnúť, peniaze ti vrátiť nemusia, ale možno tam bude človek, ochotný to spraviť. Za opýtanie nič nedáš. Prinajhoršom ti povedia, že nie.

really8
9. júl 2024

@akje tebe pride normalne ze si niekto mysli ze ho zamknu v izbe dokym mu nevyprsi zaplatene ubytovanie?

akje
9. júl 2024

@really8 ale to si pisala ty, nie on :D

tanyan
9. júl 2024

Neviem o aký "internát" sa jedná, ale ak si tam prišiel dobrovoľne, tak môžeš kedykoľvek odísť.

sevrin
9. júl 2024

Nasťahuj tam rómsku rodinu z osady s tým, že to bude len na 10 dní, že keby ti za to obdobie mohli dať nejaké peniaze. Určite sa vyzbierajú, tebe sa vráti alikvótna čiastka a rodina bude mať aspoň na 10 dní relatívne normálne bývanie.

cookie29
9. júl 2024

Nerozumiem Tvojej otazke. Akoze mas zaplatene, byvat tam "NEMUSIS" ale MOZES. Ak odides skor, ziadne storno poplatky a podobne platit nebudes, ale nepocitaj s tym, ze Ti vratia peniaze.

h2
9. júl 2024

@really8 A kde si videla, že si myslí, že ho tam zamknú? Treba sa niekedy aj zamyslieť, ako to ten človek asi myslel. Ja som pochopila, že sa pýta, či sa môže odubytovať skôr a zrejme mu išlo hlavne o to, či má šancu, že mu aspoň niečo vrátia. Ale to by nebol Modrý Koník, aby sa tu hneď nezačalo na autora útočiť. 🙄

really8
9. júl 2024

@h2 opytala som sa ci si mysli ze ho tam budu drzat nasilim, povedal ze mozno. To by nebol mk keby nedosla nejaka moralistka pri uplnej hovadine.

h2
9. júl 2024

@really8 Daj sa do kľudu, prosím ťa. Nikto si predsa nemyslí, že ho tam zamknú. (Nenapísal možno, napísal "Čo ja viem". Aká otázka, taká odpoveď.) Všetci pochopili, že mu ide o to, či má šancu dostať peniaze späť za nevyužité dni. Len ty musíš z nejakého dôvodu rýpať. 🤷🏻‍♀️

really8
9. júl 2024

@h2 ja som praveze v klude, ja sa na (nielen) tejto teme bavim. Tak sa trochu uvolni a zasmej sa tiez.

h2
9. júl 2024

@really8 Tak vidíš, ja mám pocit, že ja som v pohode a ty sa rozčuľuješ, ty zase naopak. Tak som rada, že sme obe v pohode. 😀

autor
9. júl 2024

@really8 ano predstav si ze sa bojim ze ma tu zavru. ze mi daju mreze na dvere a okno a zamkov tolko ze sa pomaly nezmestia na dvere trollom daju tieto dvere strazit pre istotu. aj pod okno nejakych postavia

really8
9. júl 2024

Fuuu no esteze sa mebojis toho trojhlaveho draka ty nasa princezna.

autor
9. júl 2024

@really8 to je drak? myslel som ze pes

really8
9. júl 2024

A co si ty kamen mudrcov?😀

autor
9. júl 2024

@really8 mozno ano mozno nie

zazka666
13. júl 2024

@sevrin ???????

sevrin
13. júl 2024

@zazka666 čo je