Apartmány s wellness v tatranských hoteloch

lamonila
29. júl 2023

Prosim vas vedeli by ste mi poradit hotel na SR v Tatrach s neobmedzenym wellness, polpenziou alebo plnou penziou, ktore ponukaju aj apartmany ? Nieco na styl nejakej obyvacky a dalsej samostatnej izby. Hladam aj na zlavovych portaloch ale tam je vacsina ponuk s klasickymi izbami. Chceli by sme si uzit wellness ale aj pohodlie co sa tyka ubytovania.Ak o niecom takom viete, prosim hodte mi to sem 🙂 Budem moc vdacna

deedol
29. júl 2023

@lamonila ked objednavas rovno cez hotel, nie cez zlavovy portal, a vypytas si apartman, tak vacsina hotelov ma. Teraz sme tak boli napr v permone

petamich
29. júl 2023

apatmany alebo rodinne izby ma vacsina hotelov, osobne otestovany mam napr. Residence na Donovaloch, Amresort v Strbe, Fis pri Strbskom, tam sme mali apartman a aj polpenziu a wellness

monika_nm
29. júl 2023

Ja odporucam a co poznáme a majú tam aj apartmány, je to výborný wellness,super strava a všetko. Pozri Atrium hotel v Tatrach, hotel Permon, hotel Pieris,tam majú aj oni wellness nenesie a potom č cene celodenné vstupy do Permonu,to je najväčšie wellness na Slovensku
Oba sú super.Skus pozrieť www.atriumhotel.sk
www.hotelpermon.sk, www.hotelpieris.sk
Všetky poznáme a nám sa vzdy veľmi paci