Zlomený plast na práčke

viki2205
29. nov 2023

Ahojte. Potrebujem súrne poradiť. Zlomila som ten plast na dvierkach s ktorým sa otvára práčka. Áno, moja chyba lebo mi nešla otvoriť tak som na to skúsila silu. Práčku sme aj tak chceli kúpiť novú, len čo teraz s tým prádlom vnutri? Ako mam otvoriť dvierka bez toho plastu? Ďakujem za každú radu aj keď už ani nedúfam ze sa to dá. 🥴

katarinaba
29. nov 2023

V prvom rade by bolo dobre napisat o aku pracku ide. V druhom by som skusila pozriet to miesto, kde ta packa bola - ide pravdepodobne o jednoduchy mechanizmus - cize kombinacky by to mohli vyriesit, ale ked to nevidim, netusim. A za tretie, skusit najst navod na googli - ja ti skusim hned prvy co mi vyplulo: https://washerhouse.com/sk/slomalas-ruchka/
alebo kontaktovat opravara, ci by nevedel navigovat.

viki2205
autor
29. nov 2023

@katarinaba práčku máme takúto. Ked sme sa pred rokom a pol sťahovali do bytu tak nam ju tu pani nechala. Ďakujem za ten članok, hladala som ale nič takéto mi nenašlo. Pračku chceme kupit novu, takže mi to až tak nevadí, len o to pradlo vnutri mi ide.

katarinaba
29. nov 2023

Vies, presne to co by som potrebovala vidiet si neodfotila. Aj tak by som potrebovala byt pri tom. Tak ci tak to mas uz pokazene, staci si pozriet - tam bude len nejaka packa, ktoru bude treba potiahnut - cize zober kombinacky a urcite to otvoris na supu.

nin12345
29. nov 2023

@viki2205 ak mas zvon do wc skus to tam prisat a tak otvorit nic ine mi nenapada

martul
29. nov 2023

@nin12345 bez šance, také pevné zatváranie čo vydrží bubnovanie a zmychanie, na to zvon je nič.

draik
29. nov 2023

@viki2205
Po dokončení prania práčka odblokuje zámok a potom stačia kombinačky, blicky alebo šrobovák, podľa toho, ako je to zlomené. Náhradné sa dá kúpiť, je to na skrutkách.

jablkovastrudla
29. nov 2023

Nam sa zablokovala pracka a nevedeli sme otvorim dvierka , pockaj dam ti sem jedno video podla ktoreho sme ju otvoril. Paci sa

https://www.youtube.com/watch?v=a8OXuTp2Obs
viki2205
autor
29. nov 2023

@jablkovastrudla wau. Super, idem skúsiť

jablkovastrudla
29. nov 2023

@viki2205 daj vediet ci sa podarilo 🙂

katkaseiner
29. nov 2023

inak ja som na práčke tiež zlomila to otvaranie a kontaktovala som opravara tejto znacky, vysvetlila o co sa jedna a objednal mi tu zlomenu cast. Muz to vymenil podla videa z youtube a pracka funguje dalej

viki2205
autor
30. nov 2023

@jablkovastrudla ano spravila som to s motúzom a otvorila som to. Ďakujem velmi pekne