Zelená alebo modrá kuchyňa

14. jan 2024

Ahoj, teraz sú celkom in zelené alebo modré kuchyne.ate niekto taku? Veľmi by potešila aj fotka. Strašne rozmýšľam nad týmito 2 farbami. Krásne ďakujem 🥰

lauriinkaa
14. jan 2024

https://www.facebook.com/InterieryAnna pozri tu, nájdeš ich tam veľa.

ja_bb
14. jan 2024

Ja som rozmyslala,nakoniec sme ale dali iba wc a kúpeľňu takú.ale bola by pekna aj kuchyna,len nejaky relief by som tam dala,nie hladke.

janicast
14. jan 2024

Uprimne bez urážky..modrú nikdy..studena farba bazenova

anjelicek26
14. jan 2024

Skus ukazat odtiene farieb, nad ktorymi uvazujes... ja osobne mam cervenu kuchynu 😂 Do toho priestoru sa to neskutocne hodi... kazdopadne keby vyberam modra-zelena, tak taketo nieco... https://www.redkitekitchens.co.uk/range/largo-f...

autor
14. jan 2024

@anjelicek26 to je odvážne mať červenú kuchyňu 😍 náhodou foto nemáš? Mne sa z modrých páčia také svetle aqua odtiene, pre niekoho bazénové ale so svetlým drevom krásne 🙂 ale aj červena alebo vínová by sa nám hodila ale to by asi u muža neprešlo 😀 on by najradšej lesklú bielu 🙄

kiwi3
14. jan 2024

mam zelenu, tmavomodre niektore doplnky + drevo, je to ikea bodarp, som celkom spokojna

loliki
14. jan 2024

A prečo nie bielu - univerzálna a farebne doladíš steny, obkladačky? Modrú a zelenú by som dala do kúpeľne, voda, sviežosť, príroda.

autor
14. jan 2024

@ja_bb odkiaľ je prosím skrinka? Odtieň celkom podobný tomu, ktorý sa mi páči a plus drevo 😍

liva92
14. jan 2024

mám veľmi rada modrú farbu 😊 pre mňa bola voľba jasná aj keď sa stolár obával..

autor
14. jan 2024

@loliki bielu som mala v byte... Nechcem proste už bielu ... Na údržbu super ale nie... V druhom byte sme mali antracit a zlatý dub, bola krásna ale na malú miestnosť brala svetlo akoby ...

autor
14. jan 2024

@liva92 je brutálna 😍😍😍😍😍

autor
14. jan 2024

@marca12 ďakujem za nápady 😍

marca12
14. jan 2024

Pozri modrastrecha tam su albumy kuchyn,najdes krasne inspiracie.

pondelok01
14. jan 2024

My mame v jednom byte klasika biele skrinky, dubova doska, ale zastena je z tyrkysovych kachliciek na styl subway tile. Druhu mame IKEA bodarp, taka svetlozelena, k tomu ciernu zastenu a svetly dub dosku a uchytky. Obe mam velmi rada a nelutujem vyber ani po rokoch.

viestta
14. jan 2024

Mama ma modru s bielou, uz dlho. Vyzera to dobre a ona je spokojna. Ju modne trendy nezaujimali, neodradilo ju ani prevracanie oci tych, ktorych sa to netykalo. Chcela modru. Ma ju. Je to tvoja kuchyna, vyber si taku aka sa tebe paci

sanen
14. jan 2024

@liva92 je pekná 😍

ankare
14. jan 2024

Daj si niečo neutrálne a oziv doplnkami. Výrazná farba sa Ti po rokoch zunuje. A doplnky môžeš kedykoľvek meniť.

ja_bb
15. jan 2024

My sme to mali od stolara,čo nám robil kuchynu. Drevo bral z Jafholzu a je to tento odtien,ale určite bude aj inde podľa nazvu,keby ste oslovili stolarov. https://www.jafholz.sk/shop/plosne-materialy/la...

majlo1234
15. jan 2024

Presne ako vravi @ankare neinvestuj do okatej farby pri kuskoch, ktore sa tazko menia. Tiez som chcela povodne pastelovo zelenu kuchynu, nakoniec nas prehovorili v studiu a mame normalnu😂

nelka93
15. jan 2024

Ja ti poradím aby si sa nenechala odhovorit. Keď sa ti taka farba paci tak do toho chod. Ty v nej budeš variť nie ostatné 🙂 mne sa veľmi páčia tie co sem dala anjelicek26. Takže smelo do toho 🙂

miskazlm
15. jan 2024

Ahoj, toto je naša kuchyňa. Je presne taká, akú som chcela. Používam ju už viac ako 2 roky a som spokojná. Pôsobí na mňa teplo a upokojujúco.

autor
15. jan 2024

@nelka93 ďakujem, nenechám sa veru odhovoriť 🙂

autor
15. jan 2024

@miskazlm nádherná 😍 údržba je narocna? Tiež by som chcela matnú

miskazlm
16. jan 2024

Ďakujeme 😊 Myslím, že údržba je celkom v pohode. Keď niečo kvapne na dvierka, stačí zotrieť vlhkou mäkkou handričkou. Máme veľmi akčné malé dieťatko, ale kuchyňa to zatiaľ dáva so cťou 😄 Capky a mastnejšie fľaky idú dole so saponátom.

adaluc338
16. jan 2024

Aj my budeme mat zelenu 🥰🥰🥰🥰

nelka93
17. jan 2024

@autorka dnes som videla v ďalšom krásnu kuchyňu zelenú s drevom, keby už nemám tak nad touto uvažujem. Úžasná bola. Takže smelo do toho 🙂