Zažltnuté fľaky na veciach

lucinka77pp
28. feb 2021

Ahojte žienky,vie mi prosím Vás niektorá poradiť?Čakáme bábätko,mali sme odložené vecičky a niektoré majú žlté fľaky.Ako ich vybieliť?Čo je najlepšie,aby to neuškodilo bäbätku?Ďakujem za každú radu,pekný dník.

liz_lemon
28. feb 2021

bez sance, to uz nevyperies, aj nam sa to stalo

xmajuskax
28. feb 2021

Daj namočiť na pár dní do prekarbonátu sodného.

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivinkapink
28. feb 2021

mne isli niektore take flasky vyprat so zlcovym mydlom, co nesklo som vyhodila..a este pouzivam z dm taky eko cistic, aj ten je dobry...

ivka21
28. feb 2021

Teraz som prala zazltnute vecičky po synovy dokonca zapratu mrkvu a zišlo bielidlom od faberlic.namocit posypať a nechať cez noc.

chrobacik41
28. feb 2021

@lucinka77pp skús z dm prach na pranie na biele prádlo v takom zelenom obale , ja som mala teraz po ženskej operacii zakrvavene spodné nohavicky, vyvarila som ich v tomto prachu + som dala sodu bikarbonu a ešte k tomu kypriaci prášok a tie nohavicky sú snehobiele žiadne skvrny, tato 3 kombinácia u mňa vždy zaberie. 😊

lucinka77pp
autor
28. feb 2021

@ivka21 môžem poprosiť foto?Ďakujem

lucinka77pp
autor
28. feb 2021

@chrobacik41 ďakujem

andreatytler
1. mar 2021

@lucinka77pp Mne sa urobili zlte flaky na veciach co som odlozila ako uplne ciste. A to boli v kabici len asi 8 mesiacov. Flaky pekne vysli po oprani... zistila som ze je to s cvociek... asi hrdza... flaku boli len na tych miestach, co boli pritlacene k cvockam.

tramtada31
1. mar 2021

@andreatytler mali by to byt flaky z grciek, slín, jedla. Vraj pracie prášky obsahuju rozjasnovace, preto sa tie flaky objavia časom.

taminy
1. mar 2021

@lucinka77pp skús Agenta od firmy Eurona. To sa v tom močí a potom sa následne vyperie. Pomáha to.

adka6666
23. apr 2021

ahoj, určite skús Agenta od Eurony, krásne zíde všetko bez práce, len namočíš a hotovo 🙂 ak máš otázky kľudne mi napíš 🙂

bubuzu
23. apr 2021

A mozno pomoze,na biele veci,nechat ich po oprani susit na priamom slnku.mne len to pomahalo napr.pri pokakanych flakoch na plienkach.

alexk12
23. apr 2021

@lucinka77pp nič treba to zial vyhodiť

mirkazdenko
23. apr 2021
mirkazdenko
23. apr 2021