Zatopená plávajúca podlaha

18. júl 2024

Včera sa nám stala nehoda, praskla odtokova voda na sprchovom kúte a vytopilo mi plávajúcu podlahu. Vypučala 🫣 mám náhradné diely v pivnici je to systém click myslíte že to zvládnem vymeniť svojpomocne ? Bez skúseností ?

nelca84
18. júl 2024

A mas potrebne nastroje? Cim budes prirezavat? Vies odstranit listy a potom znova zalozit? My napr. mame vsetko potrebne, ale ja by som to nerobila.

simca06022011
18. júl 2024

najdi video a vyskusaj.. len neviem co mas pod tym, asi by som to nechala riadne vysusit najskor. Ak ti to nepojde, tak si na to zavolas niekoho :D

kacena4
18. júl 2024

nepises rozsah, miesto v priestore. vymenit sa da ale v srrede je to narocne. nas tiez vytopilo a susili sme polroka dom a az potom riesili podlahy nakolko sa pod nimi tvoria plesne ktore robia zle dychacim cestam drzim palceky

autor
18. júl 2024

@kacena4 no je to byt a je to áno, v strede pred kúpeľňou. Voda sa samozrejme hneď utierala ale na plávačke to vidno. Mozno keď ešte trošku preschne tak sadne trochu

autor
18. júl 2024

@kacena4 rozsah nie je veľký jedná sa možno o 4 plavacky

thirstymonk
18. júl 2024

Na klik ti treba jedneho človeka, lebo treba zasunuť naraz celú radu. Ak je to len jedna dlaždica, zvládneš sama, ale ak nie, že treba založiť naraz povedzme 4 dlaždice, tak také veľké ruky nemáš.

tundra
18. júl 2024

Nie je to ziadna veda,ak si len trochu technicky zdatna,das to bez problemov.

https://www.youtube.com/watch?v=1EXYHBCckNY


Drzim palce😉