Zapáchajúci dych u psa

29. máj 2024

Poraďte psíčkari z čím to môže byť? Granule sme nemenili.

sofia1979
29. máj 2024

Koľko rokov ma psík môže to byť vekom zubným kameňom zlým trávením smer veterinár

biglovemom
29. máj 2024

Zuby alebo travenie

anavixy
29. máj 2024

Tak moznosti je viacero, ak pisu. U mojej macky to boli zuby, zapal dasien.

gab
29. máj 2024

u nasej to bol zubny kamen

syslik81
29. máj 2024

umnyvas zuby? chodite aspon davat cistit? ma dental sticks? pach z pusy je bud zapal zuba,spina alebo zaludok ... treba cistit tak ako ludom ...alebo aspon davat pripravky na cistenie-do vody ,bilinky spominane dental sticks

colsami
29. máj 2024

90% tychto pripadov su zanedbana papulka = masivny zubny kamen a hnilobne bakterie, ktore tam prebyvaju.
Smer veterinar 🙂

autor
29. máj 2024

@sofia1979 psík je väčšieho vzrastu,miešanec, z útulku približne vek 3r máme ho 2mes, ten dych smrdí len tentp týždeň,

colsami
29. máj 2024

Moze tam byt aj nejaky problem typu - niekedy sa zapichne nieco pomedzi zuby, drevo, trieska, cudzi predmet, atd atd, zostane to tam zapichnute a rana hnije, az kym ju niekto neobjavi 🙂
Smer veterinar tak ci tak, nech poriadne prezrie papulu z kazdeho uhlu.

autor
29. máj 2024

@colsami neviem, či ten náš divočák keď nedovolí mňe.. pozrieť do papule ako by dovolil veterinárovi...skúsime

colsami
29. máj 2024

No tak ako inak to chces skontrolovat? Ak je pes agresivny alebo nerespektuje cloveka alebo nie je zvyknuty na manipulaciu (zial, a velka chyba) tak jedine ine prostriedky. Bez toho sa dalej nepohnete, a potom problem i tak vybuchne.

autor
29. máj 2024

@colsami chyba nechyba za tak krátku dobu sa zázraky robiť nedajú, dcéra s ním chodí na cvičisko pomaly napredujú

colsami
29. máj 2024

To je tiez v poriadku, ale problem je tu a teraz, takze ho treba riesit uz nejakymi realnymi prostriedkami, aby sa ten psik skontrolovat dal, kym bude velky problem, neviem co na tom som nejasne napisala, mame takych na ambulancii denne co si "nenechaju" takze ano, chyba nechyba, uz sa to musi na mieste riesit podla moznosti.
Drzim palce.