Zábrana na posteľ

11. jún 2024

Prosím tie ktoré máte zábranu na manželskej posteli a ste spokojné, môžte mi odfotiť ako ju máte pripevnenú k posteli ?
Zaujíma ma.hlavne monkeymom ale môžu byť aj iné.

Už.sme totižto mali jednu z Kauflandu a nedržala dobre nešlo to tak na našu upevniť

jazula
11. jún 2024

Mám monkeymom, ona má na bokoch také Lká, kratšia časť sa zasunie pod matrac, tá dlhšia slúži ako vodiaca palica na výsun zábrany. Drží to dobre, vydrží perfektne aj keď sa na ňu z rozbehom ovalí 3r dcérka 🫣. Nevýhoda je, že tá palica, po ktore sa vysúva, je statická, to nevieš nejako sklopiť alebo tak, mne trochu zavadzala v jednom rohu postele, keď sme mali ešte Monkeymom z troch strán. Bolo ale super, keď sme sa s malou úplne na posteli zavreli (vytiahla som hore všetky tri strany) a ja som sa konečne aj vyspala, lebo som si bola úplne istá, že mi nespadne, aj keby sa neviem kam odgúľala 🙂.
Pripájam foto (pls ignoruj neporiadok).

autor
11. jún 2024

@jazula ahoj vyzerá to super ďakujem. 🙂ale mohla by som poprosiť foto tej časti pod matracom ako to je uchytené vlastne ? 🙂
A neboj u nás je väčší bordel 😃

jazula
12. jún 2024

Fuha, skúsim zajtra. Ale primárne to drží matrac, plus to má take poistné “lano”, ktoré sa uchytí o rošt.

autor
12. jún 2024

@jazula budem vdačná 🙂

jazula
12. jún 2024

Dobre, že si sa pripomenula 😁, páči sa, snáď to vidieť 🙂

feeewa
12. jún 2024

Aj my mame presne tuto a je super, sme spokoni 🙂

motogirl699
12. jún 2024

Vedeli by ste mi odporučiť aj nejakú dobrú zabranu na posteľ kde nie je rošt? Chcela by som to do karavanu a tam je posteľ na štýl valendy

autor
18. jún 2024

@jazula
@feeewa dakujem dosť ste mi pomohli idem ich teda objednať len by som sa ešte chcela soýtať toto je typ economy alebo popular?