Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop - skúsenosti

123andy123
22. apr 2021

Mate niektora skusenosti s tymto robotom? Pripadne aky odporuate?
Dakujem :D

paola357
22. apr 2021

@123andy123 máme jo a sme nadmieru spokojny. Super cene, vysava, mopuje pekne bez šmúh a hlavne je k tomu super appka kde sa to nacita cela domacnost a mozes si vybrat ze trebas chces teraz len povysavat obyvacku. Ked to porovnam s roombou co sme mali predtym je to 100 krat lepšie 😊

suesi29
22. apr 2021

@123andy123 aj my ho máme a je super. Ja oceňujem, že sa dá nastaviť virtuálna stena. Čiže, kde majú decká podložku a hračky tak tam nepôjde alebo niekde kde mám koberec s dlhým vlasom tak označím danú plochu a uz tam nejde.

lllenuli
22. apr 2021

Som maximálne spokojná 🙂 má a robí všetko, čo od neho očakávam...a ešte v pomere k cene, tak top 👌

marrydreamkas
22. apr 2021

@123andy123 je to moja laska :D

panelacikova
13. aug 2021

@paola357
@suesi29
@lllenuli
@marrydreamkas dievčatá, ktorý typ presne máte? A ešte by som poprosila, ak si nájdete čas:
1. mapuje izbu pekne? nebehá nesystematicky? mala som jeden (iná značka), šiel nazad, lebo niekde bol aj 4x, niekde vôbec :(
2. vojde do tmy? ak teda nemáte laser, či tmu nevyhodnotí ako prekážku napríklad? to isté pod posteľ dajme tomu...
3. nevráža do stien a nábytku? lebo ten magor, čo som ho vrátila, ten narážal sústavne.

Ďakujem vám veľmi pekne za kus vášho času!

lllenuli
13. aug 2021

@panelacikova prvýkrát si zmapuje, pekne ti to načítava aj v appke, potom už ide vždy rovnako pekne systematicky...
Ide aj pod nábytok, aj po tme už tuším upratoval..
Niekedy sa stane (netuším prečo), že sa nevie vrátiť domov, vtedy je akoby slepý a vrazi do skrine, zisti že hop prekážka, pootočí sa a znova vrazi do skrine...neviem či za to že je ta skriňa biela a nevidí ju, nechápem...ale akože 49 prípadov z 50 povysava a vráti sa bez problémov a raz takto zostane vyvedený z miery 🤷‍♀️ Vtedy ho proste zoberiem do rúk a dám do stanice 😁

panelacikova
13. aug 2021

@lllenuli a ktorý prosím ťa máš?

lllenuli
13. aug 2021
suesi29
14. aug 2021

@panelacikova ahoj my máme Roborock S5 Max. Tento si najprv prejde okraje izby a potom ide postupne celú izbu zhora dole. Od okraja po okraj, kde už bol tam nejde. Pred prekážkou pekne spomalí a obíde ju, nenaráža. Základňu mám uloženú pod postieľku a vždy sa v pohode vráti s5 aj potme. Niekedy keď ho nechám mimo základňu, že večer keď mi zaspí dieťa a nechcem, aby išiel pod postieľku tak ráno je trochu dezorientovaný a dlhšie mu trvá vrátiť sa s5 do základne. Aplikácia je tiež šikovná, akurát nieje v slovenčine ani v češtine. Dá sa rozdeliť na rôzne izby/zóny a posielať tak vysávať iba danú izbu, ktorú chcem.