Využili ste niekedy služby dizajnéra?

26. okt 2023

Ahojte žienky, využili ste niekedy služby dizajnéra? Ak áno, môžete dať tip a orientačné ceny, koľko si nachystať peňazí?

dorka_33
26. okt 2023

Ahoj, nám robila návrh Zuzana Koleková z Interiéry Anna. Už máme návrh aj zrealizovaný, boli sme veľmi spokojní a cenník má na svojej stránke interieryanna.sk

fantaghiro21
26. okt 2023

Nie sama som si....

ariannazara
26. okt 2023

Kuchyňa 180 eur návrh

zuzanka.zuzu
26. okt 2023

vyhodené peniaze... kamoš teraz prerába a celý byt majú od dizajnéra. zrazu zistili že kvôli lustru nevedia otvoriť dvere na 180st ale len po luster, objednaný radiátor nevyhreje miestnosť a opticky vyzerá hrozne lebo na foto vyzeral na polku steny (také tie dizajnové) ale reálne im prišla veľkosť ako cestovný kufrík, chladnička skvele nadizajnovana sa im nevosla ale cez priechod-uličku k miestu kde má byť takže ju museli rukou dať cez okno (povolenia zatarasit verejný priestor im zase o niečo predĺžil čas a peniaze a to je len jedna blbá vec v byte) a kopec ďalšej srandy 😜 rekonštrukcia bytu za 100 000 to sa teda oplatí 🤣 bývať mali v lete (majú doma prváka, chceli nech je v novej izbičke od septembra), ešte nevedia či do vianoc stihnú

autor
26. okt 2023

@zuzanka.zuzu a vieš aj meno dizajnéra, aby sme boli varovaní?

zuzanka.zuzu
26. okt 2023

tak to veru neviem a ani mi nenapadlo sa spýtať lebo ja by som nikdy takéto služby nevyužila takže mi je to v podstate jedno. najbližšie spolu budeme niekedy v decembri na porade, neviem či bude priestor sa spýtať ale do budúcna ak si na to spomeniem tak sa asi spýtam

stanulienkat
26. okt 2023

@zuzanka.zuzu to nebol dizajner, to bol cocot.
My sme sluzby vyuzili a teda ja by som nevedela tolko noviniek, materialov, vychytavok, dizajnov, farebnych variacii atd. ...dat dokopy.
Problem je to, ze teraz uz hociaky blb, co ma notebook a colštok je dizajner.

cookie29
26. okt 2023

ja osobne nie, ale pracujem s mnohymi. Ale tiez si treba vediet vybrat, nie kazdy, kto si na vizitku napise "dizajner" nim aj realne je

autor
26. okt 2023

Ďakujem za odpovede, snáď tu budem mať viac tipov, nechcem sa vrhnúť hneď k prvému, koho mi odporučia a neviem, kde získať prehľad 😁

lauriik
26. okt 2023

My sme si nechavali navrhnut najprv spodok domu, potom detsku izbu a nakonec aj zahradu. Spodok domu stal 400€ (kuchyna, jedalen a obyvacka), detska izba 300€ a zahrada 800€. Za mna najlepsie investovane peniaze. Kazdy nam to doma obdivuje 😉

autor
26. okt 2023

@lauriik môžem vedieť, prosím, od koho? 😊