Vysávače Thomas

23. júl 2022

Dievcata, ktore mate vysavace znacky Thomas, zaujimaju ma hlavne tie urcene na "mokrosuche" vysavanie, ako ich hodnotite s odstupom casu? Ak ich mate rok, dva tri? Nestracaju na sacej sile? Co udrzba? Umyvaju podlahy naozaj kvalitne, ak pouzivate vysavanir zaroven s mokrym umyvanim? Dakujem pekne.

tianna
25. júl 2022

Pripnem sa 🙂

dzina007
25. júl 2022

Ja mam Thomas Aqua Multiclean. Ale ja ho pouzivam uz vacsinou len na suche vysavanie. podlahy nim neumyvam. Bud pouzivam sacky do nich alebo vysavam do vody...
Neumyvym preto lebo mna nebavi cistenie hadice... lebo ked je to na mokro ostava samozrejme aj v hadici bordel ktorý sa tam prilepi.
Tepovat ked s nim tepujem tak len ak nieco chalani rozleju a chcem to rychlo poriadne vycistit... cely koberec ci pohovku by som s nim nevytepovala lebo na to je ta nadoba na pripravok a aj na spinavu vodu mala...
Ale inak mam ho tri roky a funguje stale prefektne...Saje poriadne... Ale v tej mojej verzii mi chyba Turbokefa nad ktorou som uz parkrat uvazovala ze dokpim nakolko v detskej mame tak pekelny koberec ze sice vysavac vysaje poriadne z neho prach ale zachytene vlasy hockedy nie, tam by bodla kefa co sa toci..

tianna
25. júl 2022

@dzina007 a prosím ťa má ozaj dobrý sací výkon? Lebo máme etu ale teda musím prejsť aj 3x 🙄

autor
25. júl 2022

@dzina007 dakujem moc, celkom mi to asi pomohlo sa rozhodnut. Turbokefa je super, mame na starom vysavaci, urcite hladam aj s takou, z tych Thomasov uz som popletena ktore nasady ktory typ vlastne ma. S tou spinavou hadickou mas pravdu, to som si vobec neuvedomila. Videla som len vyhodu vysavania a umyvania zaroven. Dakujem

dzina007
25. júl 2022

@tianna no nas ma ma turbo vykon a saje dobre.... Tusim ma 4 stupne.. ale my mame vsade podlahy... ale tak na rohy. matrace, gauc a tak...

Koberec v detskej mi nevysaje tak uzasne lebo chyba mi tam ta turbokefa. tam radsej poslem zo 3krat xiaomi robota ktory to tam precese kefou co sa tam toci a povytahuje tie vlasy z neho lebo proste uz tam je zly udupany chlp...