Vysávač do 200 eur

jeliz59
6. sep 2020

Ahoj poradíte vysávač do 200€ ?
vysoký, dobrý sací výkon,a nízka hlučnosť....
Ďakujem🤗🤗🤗

ladyvi
6. sep 2020

Skus najst nejaky Miele v akcii. Neolutujes.

pepek11
6. sep 2020

Karcher

syslik81
6. sep 2020

mam milie c3 a som spokojna rovnako dobry je aj Shark

simca06022011
6. sep 2020

mam miele a velka spokojnosti, predtym philips bol fajn, ale hlavica/hubiaca sa mi pokazila takmer hned, predtym 15r elektrolux, ale ten bol ina kategoria uz... a bol by do dnes, keby nebol u nas problem so servisom

malabrunetka
6. sep 2020

Ja som pred pár dňami kúpila najlacnejší Sencor allergo a som veľmi milo prekvapená. Úplne tichý a vysavam len na najnižšej úrovni, neskutočne ťahá. Mám aj Kärcher najvyššiu radu a vôbec sa nechytá na tento lacný. Má 890W.

jeliz59
autor
6. sep 2020

@malabrunetka fakt?idem aj tvoj typ pozrieť ja mám teraz 1500w ale neviem či sa označuje sací výkon tými watami....nevyznám sa... 🤭🤭🤭🤭

kise
7. sep 2020

vyskúšaj od THOMAS - PET & FAMILY ( pohltí špinu, prach ,baktérie ) budeš mať pocit čistého vzduchu - kvalitnejší vysávač/ tepovač som ešte nemala

kise
7. sep 2020

@kise NAY má dobré ceny

jeliz59
autor
7. sep 2020

@kise idem pozrieť

tabakmirka
7. sep 2020

Skús vyskúšať pozrieť ELECTROLUX PC91-4MG 😉 Táto značka je super, čo sa týka mnohých spotrebičov a majú ozaj dobré vysávače, tento si kamarátka kupovala nedávno v Planeu, je bezvreckový, tichý, fajn 🙂 A cena relatívne dobrá.

ifava
8. sep 2020

Tak dobry klasicky vysavac aj ja uz pozeram asi mesiac, ale neviem vobec ako vybrat, najma sa bojim toho, ze bude ho pocut, lebo vysavanie ako take mi problem nerobi, ale ked si spomeniem na zvuk vysavaca v sobotu rano pocas mojej puberty tak sa mi jezia vsetky chlpy 😀

simca06022011
8. sep 2020

@kise dá sa vysavat aj bez vody s tým? My sme roky mali takéhoto "vodníka" doma a teraz by som to psychicky nedala 😂

@ifava no tak bohužiaľ, silný vysávač počuť... Ja mam napr silent mode ale aj ten počuť a saje tam na polovičný výkon.. A keď chcem riadne povysavat, tak hucim... No a čo? 😁 Oproti takému priemyselnému je to ešte tiché 😂 a zase tie ety pred 20 rokmi hucsli ešte viac 😇

jeliz59
autor
8. sep 2020

@ifava ja chcem tichý extra tichý kvôli synčekovi je chorý .....a neznáša ten zvuk ja to samozrejme rešpektujem ale už sa mi nechce zametať 😂😂už som sa nazametala za 2 roky až až nasetrila som si a tak si chcem kúpiť vysávač tichucky ale aj výkonný bynsom rada samozrejme nech to aj ťahá ja si myslím ,že 200€ není malý peniaz niečo sa musí nájsť

kise
10. sep 2020

@simca06022011 s tymto vysavacom od THOMAS sa da vysavat aj nasucho , ale ja som si oblubila namokro , pretoze vsetku spinu , prach, bakterie a rostoce splachnem do zachoda a neviri sa mi v byte prach.
po kazdom vysavani mam pocit cisteho vzduchu a hlavne skladujem v byte uplne cisty vysavac.

simca06022011
10. sep 2020

@kise no len keď niekto vysáva každý deň 😂

jeliz59
autor
10. sep 2020

@simca06022011 no ja určite aj 2x som zvykla....to je ako choroba😂😂😂

ifava
15. sep 2020

@simca06022011 hej ja kukam take tie silence, len neviem chcem taky nejaky dobry pomer aj ceny aj kvality, aj tej hlucnosti. Tak to je jasne, ze priemyselny to je o niecom inom, lenze ja od puberty som si proste nejako vybudovala taky odpor k vysavaniu 😀 Ani nie k tej samotnej cinnosti, ale k tomu zvuku, to proste tym ma mamka budila kazdu sobotu a to som bola na nervy z toho, preto pozeram po nejakom tichsom rieseni 😀 Teba kolko stal ten vysavac, co si pisala?

ifava
15. sep 2020

@jeliz59 aj tak zametanim tu podlahu nevycistis tak ako vysavacom. Ale ti poviem, ze mam kamosku, ktorej syn ten pri zvuku vysavaca spava, takze ta po tichom ani nepozerala. U nich doma ide vysavac den co den 😂 Ja zatial pozeram electrolux a rowentu, tie znacky sa mi zatial tak najviacej pozdavaju 😀

jeliz59
autor
15. sep 2020

@ifava no jasné že nie a narobím sa ako blázon preto hľadám tichý výkonný vysávač
Áno Elektrolux určite topka Rowenta neviem a počula som ohlasy dobre aj na Gorenje ....ale za mňa Elektrolux topka budem pozerať tým smerom

ifava
15. sep 2020

@jeliz59 u nas je problemom najma to, ze vsade su moje vlasy. A z toho som na nervicky. A neviem ci mam ozaj kukat len bezvreckove, alebo dat sancu aj vreckovemu, co bude lepsie. Lebo niektore aj vreckove vychadzaju okolo dvoch stoviek, cize som z toho mierne zufala 😂

jeliz59
autor
15. sep 2020

@ifava presne aj u mňa vlasy....namocim si ruky a sucham nimi po koberci a veru vysulkam toľko vlasov že až🤣🤣....ja som zatiaľ mala len vreckový vysávač....s iným skúsenosť nemám neviem čo je lepšie či bez alebo vreckový

monane
16. sep 2020

to je asi vec názoru, ja mám vreckový a nedám naň dopustiť, je dobrý a super ťahá a na môj vkus nie je ani hlučný a baby vlasy?? to už neni žiadny problém 😀 keď vysávač moc nehúčí tak nemám problém ho zapnúť kedykoľvek aj niekoľkokrát počas týždňa 😀

jeliz59
autor
16. sep 2020

@monane ja som vysávala každý deň minimálne raz denne no žiaľ Bohu musela som kvôli dieťaťu s tým prestať má zdravotné problémy.... proste ......takže preto hľadám tichý a samozrejme výkonný aby naozaj dobre sal ale nakoniec som sa rozhodla Elektrolux zajtra si idem poň

wetsel
14. okt 2020

@jeliz59 Zdravotné problémy z toho vysávača, či zle som to pochopila?

jeliz59
autor
14. okt 2020

@wetsel nie z vysávača ako takého ale psychické hľadisko... Mám troška iné dieťa tak tak

kise
19. okt 2020

@wetsel
z mojich skusenosti je najvhodnejsi vysavac prave zo zdravotnych dovodov , ako je cistejsie ovzdusie bez bakterii, virusov a prachu , vhodny pre astmatikov a alergikov , vhodny aj na hlbkove vysavanie - zbavuje sa roztocov a dokaze aj vytepovat - vysavace THOMAS

kise
19. okt 2020

@kise nikdy som nemala lepsie skusenosti ako s tymto vysavacom

kise
19. okt 2020

@kise zatial elektrodom NAY ma teraz nejake zlavy na tento vysavac - davaju k tomu aj chemiu na tepovanie ako darcek

ifava
13. nov 2020

@kise tak podla mna z toho, co pozorujem aj na nete, aj v mojom okoli je uz vela dobrych vysavacoch, ale zalezi od toho ake mame naroky. Nakoniec som vybrala od Rowenty vysavac a bez vreckovy a pohodicka 🙂

monane
15. nov 2020

@ifava hlavné je aby mal vysávač dobrý ťah, aby dobre sal, pretože ja vysávam snáď všetko 😀 a najmä nemám väčšieho jedu, keď mi kamarátka povie, že nemá ani vysávač, že veď podlahu len na mokro zotrie, to podľa mňa nie je dobré, pretože potrebuje ten prach aj povysaváť a následne umyť, ale tak každá robíme ako si myslíme, že je najlepšie 🙂