Vstavaná skriňa do chodby

jurka2907
11. mar 2024

Ahoje ,chcem sa poradiť, ideme dat robiť vstavanú skriňu do chodby .Mam nejakú predstavu ,čo tam chcem, ako chcem ale veľmi by mi pomohlo keby ste mi dali insiracie ako to najlepšie rozložiť, uložiť.
Mam dve malé deti ,takže určite aj niečo na čiapky,šál..urcite kabáty, bundy na vešanie, topánky asi klasika poličky ,kabelky ,ruksaky asi tiež len do políc?
Chceme to mať celé uzatvorené.Ako prosím mate uložené veci vy ,len policky a vešanie?
Ďakujem za každú inšpiráciu
🌷🌷🌷

andrea_82
11. mar 2024

@jurka2907 my mame hore velku policu a spodok skrine je rozdeleny na dve casti - v jednej je vesanie a v druhej policky a sufliky na rukavice a ine drobnosti. Topanky mame v komode osobitne. Nam poradil aj pan, co robil skrinu. Alebo si skus nakonfigurovat na webe, napr. na stranke lacneskrine.sk

lelelienka
11. mar 2024

Mne sa pacilo toto na foto (z internetu), tak sme dali vyrobit takmer rovnake, len pod sedatkom su sufliky, aby to bolo praktickejsie a nad sedatkom samozrejme otvorene vesanie - nebude sa ti chciet davat to stale do skrine, cize je fajn mat aj klasicke haciky na vesanie. V skrini mame vesanie, police aj sufliky na ciapky, saly…a oblozeny je aj stlp vpravo, ktory u nas plynulo pokracuje do skrine za rohom az do kuchyne, ale aj keby tam bol len ten stlp a ziadny dalsi nabytok, tak je urcite krajsie ho schovat. Ale to uz zalezi od rozlozenia miestnosti a ako to mate.

jurka2907
autor
11. mar 2024

@andrea_82 ďakujem za pomoc 🙂

jurka2907
autor
11. mar 2024

@lelelienka toto sa aj mne veľmi páči,tiež ma napadlo ze stále to otvárať, ukladať asi nebude moc praktické...ze malý vešiak asi dám...ďakujem pomoc 🌷

andrea_82
11. mar 2024

Ja som zase vsetky bundy chcela mat skryte. Mame posuvacie dvere a nie je ziaden problem tam bundu zavesit.

lelelienka
11. mar 2024

@jurka2907 ano, je to praktickejsie a navyse, taku mokru bundu do skrine asi nikto nevesia…cize za mna jasna volba 😉 Mali sme na starom skrinu a tak mi liezlo na nervy nemat vesiak, ze som na jej bok vyrobila vesiakovu zostavu aj so stojanom na dazdniky 😁 A sedatko je tiez fajn a navyse my mame teraz v tej lavej drevenej stene toho sedacieho vyklenku elegantne schovane dvierka k rozvodnym skrinkam, je k nim ovela lepsi pristup ako by bol z uzavretej skrine a nikto si to nevsimne. (To len tip ak by ste tam tiez nieco take mali)

nelka93
11. mar 2024

Mam rohovú, ľavá strana sú poličky a na vešanie. Práva strana je botnik, háčiky a veľké dve skrinky nad. Na výšku to ma asi 2 a pol metra. Robene na mieru, v bielo drevenom prevedeni. V rohu kde sa ťažko dostať mame ešte z boku poličky na také drobnosti 🙂